Firma Atari ujawniła dokładną datę światowej premiery trzeciego dodatku do cRPG Neverwinter Nights 2. Rozszerzenie noszące nazwę Mysteries of Westgate trafi do sprzedaży za pośrednictwem serwisów cyfrowej dystrybucji 29 kwietnia. Dzień później zawita do naszego kraju – i to od razu w wersji pudełkowej.
gry
Piotr Doroń
20 kwietnia 2009 13:45
Czytaj Więcej
Hmmm moze odgrzebie swojego NVN2 i sprobuje znowu w niego pograc. Za pierwszym razem mnie odrzucil, nie pamietam juz czemu. Chetnie bym obczail tym bardziej, ze w jedynke sie zagrywalem (ale bez dodatkow :) )
jedna z moich ulubionych gier, a Maska Zdrajcy jest powalająca,
poza tym to troche mnie wkurza ten CD-Projekt, bo wyjdzie trzeci dodatek a u nas jeszcze nie ma drugiego, ale na szczescie nie trzeba na to czekac dlugo
I przy okazji w końcu wydadzą dodatek, który na całym świecie dostępny jest od połowy roku. Nie ma to jak szybkość i pełna profeska.
Najlepszą opcją jest kupienie dwóch dodatków razem. Niedługo Neverwinter Nights 2 i trzy dodatki będą razem kosztowały 160 zł.
Mnie w ogóle druga część nie przypadła do gustu. W jedynke gram do tej pory...