Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2022, 09:38

autor: Kamil Kleszyk

Pierwszy poważny konkurent Genshin Impact pokazuje dwa gameplaye na tydzień przed premierą

Globalna premiera MMORPG Tower of Fantasy zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji opublikowano dwa gameplaye z produkcji, która ma konkurować z Genshin Impact.

Liczby dowodzą, że Tower of Fantasy od Hotta Studio z pewnością mocno namiesza na światowym rynku gier MMORPG. Z ostatnich informacji wynika, że ponad milion graczy wzięło udział w dwóch zamkniętych beta-testach ToF, natomiast aż trzy miliony użytkowników zarejestrowało się wstępnie do gry (via VCG). A to dopiero początek.

Jako że światowa premiera tytułu jest już za rogiem (11 sierpnia), twórcy gry postanowili wrzucić do sieci dwa nowe materiały wideo dotyczące Tower of Fantasy. Oba gameplaye podkreślają szeroki wachlarz kreatywnych opcji dostępnych dla graczy, jak również prezentują rozgrywkę wieloosobową.

Nie da się ukryć, że jedną z najbardziej przykuwających uwagę cech Tower of Fantasy są różnorodne środki transportu. Otwarty świat będziemy mogli przemierzać pieszo, wymyślnymi motocyklami czy latającymi pojazdami. Na tym polu nie będziemy się nudzić, bowiem wybór ma być niemal nieograniczony.

Przypomnijmy, że Tower of Fantasy swój debiut miało już pod koniec zeszłego roku, ale dotyczył on jedynie rynku chińskiego. Teraz natomiast produkcja rozpocznie międzynarodową ekspansję. Pre-load MMORPG zostanie udostępniony już 9 sierpnia, a globalna premiera na PC i urządzeniach mobilnych będzie miała miejsce 11 sierpnia 2022 roku o godzinie 8:00 polskiego czasu.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej