Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 4 grudnia 2014, 14:46

Total War: ATTILA w planie wydawniczym firmy Cenega

Bicz Boży nadciąga. Twój świat stanie w płomieniach.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że w planie wydawniczym znalazła się gra Total War: ATTILA. Premiera tego tytułu odbędzie się w dniu światowej premiery 17 lutego 2015 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC. Produkt będzie dostępny w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację gry odpowiada firma Sega.

Pośród głodu, chorób i wojny, na wschodnich stepach wyrasta nowa siła. Wraz z milionem konnych pojawia się nowy król, chciwie spoglądający w kierunku Rzymu...

Kolejna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii na PC, łączącej strategię turową z taktyką w czasie rzeczywistym, Total War: ATTILA przenosi graczy do 395 roku n.e., w czasy apokaliptycznej wrzawy u świtu średniowiecza. Jak daleko się posuniesz, aby przetrwać? Czy wypędzisz ucisk z tego świata i stworzysz barbarzyńskie lub wschodnie królestwo na swoją modłę? Czy przygotujesz się na nadejście burzy jako ostatni obrońca cesarstwa rzymskiego w ostatecznym wyzwaniu przetrwania i strategii?

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży w wybranych sklepach internetowych otrzymają za darmo pierwszy dodatek razem z grą w dniu premiery. Pakiet kultur przodków Wikingów, dodaje do gry trzy kolejne grywalne frakcje: Duńczyków, Jutów i Gotów. Te wojownicze nordyckie frakcje mają swoje własne lądowe i morskie wojska, misje, cechy kulturowe i przygotowują się do wędrówki na południe od swojej mroźnej ojczyzny, by napadać, rabować i podbijać.

Total War: ATTILA Edycja Specjalna - Total War: ATTILA w planie wydawniczym firmy Cenega - wiadomość - 2014-12-04
Total War: ATTILA Edycja Specjalna

Total War: ATTILA ukaże się również w Edycji Specjalnej, która zawierać będzie elementy niedostępne w standardowej wersji gry, takie jak:

· Biografia Attyli

Jest to biografia Attyli, autorstwa Nica Fieldsa, opublikowana przez uznanych specjalistów historii militariów z wydawnictwa Osprey Publishing i oparta się na najnowszych badaniach naukowych. Pięknie ilustrowana mapami, fotografiami archeologicznymi i specjalnymi rysunkami dokładnie oddaje życie, czasy i okrutne uczynki jednego z najbardziej niesławnych dowódców. Ta pozycja jest obecnie dostępna jedynie jako część edycji specjalnej gry Total War: ATTILA.

· Plakat nawiązujący do gry

Ten dwustronny plakat ukazuje oryginalną mapę kampanii gry Total War: ATTILA na jednej stronie, a na drugiej przewodnik po dostępnych grywalnych frakcjach.

· Pakiet kultur przodków Wikingów

Dla tych, którzy zamówią Edycję Specjalną przed lub w dniu premiery, dołączony zostanie dodatek zawierający trzy kolejne grywalne nordyckie frakcje.

Po więcej informacji na temat gry zapraszamy na www.totalwar.com.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.