Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 maja 2021, 13:45

autor: Karol Laska

Historia Lokiego streszczona w 30 sekund w najnowszym klipie Marvela

Tom Hiddleston, odtwórca tytułowej roli w serialu Loki, wziął udział w krótkim materiale promocyjnym działa autorstwa Marvel Entertainment. Aktor w pół minuty streścił wszystkie wydarzenia, w których brała udział jego postać.

Kampania marketingowa nadchodzącego serialu Marvel Cinematic Universe pod tytułem Loki trwa w najlepsze. Po opublikowanym za darmo w sieci fragmencie jednego z odcinków dzieła na kanał youtube’owy Marvel Entertainment trafił krótki materiał, w którym odtwórca tytułowej roli, Tom Hidddleston, streszcza w 30 sekund historię swojej postaci. I choć, jasne, można sobie dzięki temu przypomnieć parę istotnych fabularnych faktów, tak jest to przede wszystkim jeden wielki popis aktorski, gdyż Hiddleston ani przez chwilę nie wydaje się wychodzić z roli Lokiego.

Pierwszy epizod serialu zadebiutuje 9 czerwca na platformie Disney+ (ta nie jest jeszcze dostępna na terenie Polski). Oprócz Hiddlestona w produkcji wystąpią Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw oraz Richard E. Grant. Za reżyserię odpowiada Kate Herron.

  1. Strona internetowa Disney+
  2. Strona internetowa Marvela