Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 25 lipca 2019, 10:37

autor: Aquma

To: Rozdział 2 - klasyfikacja wiekowa wskazuje na bardzo brutalny film

Film To: Rozdział 2 otrzymał kategorię wiekową R, co oznacza, że widzowie mający mniej niż 17 lat mogą wybrać się do kina wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej. Na ekranie możemy spodziewać się wyjątkowo brutalnych i krwawych scen.

To: Rozdział 2 otrzymało kategorię wiekową. - To: Rozdział 2 - klasyfikacja wiekowa wskazuje na bardzo brutalny film - wiadomość - 2019-07-25
To: Rozdział 2 otrzymało kategorię wiekową.

Film To: Rozdział 2 otrzymał klasyfikację wiekową R - oznacza to, że widzowie mający mniej niż 17 lat mogą wybrać się na niego do kina wyłącznie w towarzystwie dorosłego. Informacja z pewnością ucieszy fanów wyjątkowo krwawych horrorów. Przyczyną podaną w wyjaśnieniu jest, jak można się domyślić, niepokojąco brutalna zawartość i obecność krwawych scen w całym filmie”.

To: Rozdział 2 jest kontynuacją bardzo dobrze przyjętego filmu z 2017 roku, opowiadającego o - nie inaczej - wyjątkowo morderczym... klaunie o imieniu Pennywise. Obydwa obrazy stanowią razem adaptację powieści To, napisanej w latach 80. przez jednego z niekwestionowanych mistrzów grozy, Stephena Kinga. Akcja drugiej części toczy się trzydzieści lat po wydarzeniach z poprzedniego filmu.

W kontynuacji na srebrnym ekranie zobaczymy m.in. Jessicę Chastain (wcieli się w Beverly Marsh), Billa Skarsgarda (Pennywise), Jamesa McAvoya (Bill Denborough), Jaya Ryana (Ben Hanscom) i Billa Hadera (Richie Tozier). Reżyserem produkcji jest Andres Muschietti, a za scenariusz odpowiada Gary Dauberman (obydwaj pracowali także przy pierwszej części).

Film To: Rozdział 2 trafi na ekrany polskich kin 6 września 2019 roku - dwa dni po światowej premierze.

  1. KatzSmith Productions – strona oficjalna
  2. Lin Pictures – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.