filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 maja 2023, 11:10

autor: Marcin Nic

To nie Pedro Pascal nosił zbroję Dina Djarina? „Moje ciało nie było na to gotowe”

Od pewnego czasu wiadomo, że zbroję Dina Djarina przywdziewali inni aktorzy. Pedro Pascal postanowił skomentować tę sprawę.

Źródło fot. Mandalorianin; Jon Favreau; Disney+; 2019
i

Pedro Pascal jest w ostatnim czasie bardzo zajętym aktorem. Widzowie mogli go oglądać w serialach Mandalorianin i The Last of Us. W pracę nad pierwszym wymienionym tytułem gwiazdor nie był jednak aż tak zaangażowany, jak można by się było tego spodziewać.

W większości scen, w jakich pojawiał się Din Djarin, jego zbroję przywdziewał nie Pedro Pascal, czyli bądź co bądź odtwórca tej roli, a Brendan Wayne. Już od pewnego czasu mówiło się, że w wielu momentach Mandalorianina jedynie słyszeliśmy głos Pedro Pascala.

Sam zainteresowany przez dłuższy czas nie komentował tej sprawy. Zmieniło się to przy okazji niedawnego wywiadu dla portalu The Hollywood Reporter. Aktor przyznał, że nie nosił zbroi Dina Djarina i podał ku temu powód.

Eksperymentowaliśmy przez cały czas, często zakładałem kombinezon, ale szczerze mówiąc, moje ciało nie było na to gotowe, całość miała trwać cztery miesiące. Jednak byłem w nim, w znacznej i elastycznej ilości. Ale teraz to, co wymyśliliśmy, dało mi możliwość robienia innych rzeczy.

Aktor w dalszej części wywiadu przyznał również, że jest bardzo zadowolony z występu Brendana Wayne’a. Po obejrzeniu serialu nie zauważył żadnej rzeczy, którą chciałby zmienić w zachowaniu granej wspólnie z nim postaci. Oczywiście w dalszym ciągu widzowie mogą zobaczyć Pedro Pascala w najbardziej znaczących momentach dla historii Dina Djarina, takich jak na przykład ściągnięciu przez niego hełmu.

Takie podejście do grania w Mandalorianinie pozwoliło Pascalowi na skupienie się na nakręceniu The Last of Us. Zdjęcia do serialu HBO trwały w tym samym czasie, co do trzeciego sezonu produkcji ze świata Gwiezdnych wojen. Z tego też powodu Din Djarin nie zdjął w niedawno zakończonej serii hełmu.

Na koniec przypomnijmy, że Mandalorianina aktualnie można obejrzeć na platformie Disney+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej