Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 maja 2024, 20:50

To już nie jest równa walka. Ten liczący blisko 7000 elementów Star Destroyer po prostu miażdży LEGO Star Wars

Niektóre zestawy potrafią zwalić z nóg. Jednym z nich jest mierzący 1,1 metra Venator od Mould Kinga.

Źródło fot. Mould King
i

Już kilkukrotnie wspominałam, że na rynku dostępnych jest mnóstwo zamienników LEGO. Wiele z nich kosztuje mniej, a zarazem nie ustępuje jakością klockom oferowanym przez duńskiego producenta. Jeśli zagłębicie się w odmęty Internetu to znajdziecie odpowiedniki wielu zestawów – w tym tych z Gwiezdnych wojen.

Przeglądając sklep LEGO możemy natrafić na replikę republikańskiego niszczyciela typu Venator, który składa się on z ponad 5000 elementów. Niestety jego cena jest bardzo wysoka, wręcz zaporowa. Jeśli zdecydujecie się na zakup to przyjdzie Wam zapłacić prawie 3100 zł. A co jeśli Wam powiem, że możecie kupić zestaw większy i zarazem tańszy?

Kup klockowego Venatora z Gwiezdnych wojen z ułamek ceny LEGO.

Venator od Mould Kinga to blisko 7000 elementów i 1,1 metra czystej radości

Republikańskie jednostki mają się czym pochwalić. Venator od Mould Kinga to maszyna iście imponująca. Składa się ona z 6685 elementów (to ponad 1000 więcej niż w przypadku LEGO). Przekłada się to na wymiary (uwaga) 112 cm długości, 59 cm szerokości i 31 cm wysokości.

Źródło: Mould King, materiały promocyjne
Źródło: Mould King, materiały promocyjne

Mamy więc tutaj do czynienia z zestawem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jakby tego było mało jest on kompatybilny z klockami LEGO. Możecie więc go dodatkowo rozbudować wykorzystując swoją kolekcję.

Venator od Mould Kinga to ogromna konstrukcja

Ponad 2000 zł robi wielką różnicę

Istotnym elementem w całości jest również cena. Jak już wspominałam, zestaw LEGO kosztuje około 3100 zł. Są to naprawdę duże pieniądze, jak za klocki. Ale przecież marzenia warto spełniać, prawda?

Źródło: Mould King, materiały promocyjne
Źródło: Mould King, materiały promocyjne

Mould King na szczęście kosztuje o wiele mniej. W niemieckim oddziale Amazona Venatora dostaniecie za 225 euro. Po przeliczeniu waluty i wybraniu płatności przelewem bankowym cena w złotówkach wynosi 958,79 zł. Różnica w porównaniu do LEGO wynosi ponad 2000 złotych. Nie wiem jak Wy, ale według mnie to interes życia.

Venator od Mould Kinga w Amazon.pl

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej