Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2021, 09:11

Zwiastun Tiny Tina's Wonderlands zapowiada wielką przygodę

Tiny Tina's Wonderlands doczekało się nowego zwiastuna na TGA 2021. Wideo skupia się na przygodzie i antagoniście, z którym się zmierzymy.

W SKRÓCIE:
  1. Nowy zwiastun Tiny Tina’s Wonderlands zapowiada wielką przygodę wypełnioną znanym z serii Borderlands poczuciem humoru.

We wrześniu poznaliśmy datę premiery Tiny Tina’s Wonderlands (gra zadebiutuje 25 marca 2022 roku). Z kolei dzisiaj w nocy studio Gearbox Software pokazało najnowszy zwiastun produkcji, który skupia się na warstwie fabularnej. Choć zobaczymy też sporo fragmentów rozgrywki.

Historia zostanie przedstawiona w formie narracji wykonywanej przez Tiny Tinę, która wraz z towarzyszami gra w planszówkę Bunkers & Badasses. Zwiastun wprowadza dwójkę nowych bohaterów (kapitana Valentine’a i robota Frette), a także poświęca nieco więcej uwagi głównemu antagoniście – Smoczemu Lordowi.

Rozgrywka będzie się niewiele różnić od tego, co znamy z serii Borderlands. Poza standardową dla marki bronią palną różnych producentów, operować będziemy także bronią białą i magią, która ma mieć spore znaczenie w tej produkcji.

Tiny Tina’s Wonderlands dostępne będzie na PS4, PS5, PC, Xboksie One i Xboksie Series X|S.

  1. Tiny Tina’s Wonderlands – strona oficjalna