Zwiastun Tiny Tina's Wonderlands zapowiada wielką przygodę

Tiny Tina's Wonderlands doczekało się nowego zwiastuna na TGA 2021. Wideo skupia się na przygodzie i antagoniście, z którym się zmierzymy.

Paweł Musiolik

Zwiastun Tiny Tina's Wonderlands zapowiada wielką przygodę.
Zwiastun Tiny Tina's Wonderlands zapowiada wielką przygodę.
W SKRÓCIE:
  1. Nowy zwiastun Tiny Tina’s Wonderlands zapowiada wielką przygodę wypełnioną znanym z serii Borderlands poczuciem humoru.

We wrześniu poznaliśmy datę premiery Tiny Tina’s Wonderlands (gra zadebiutuje 25 marca 2022 roku). Z kolei dzisiaj w nocy studio Gearbox Software pokazało najnowszy zwiastun produkcji, który skupia się na warstwie fabularnej. Choć zobaczymy też sporo fragmentów rozgrywki.

Historia zostanie przedstawiona w formie narracji wykonywanej przez Tiny Tinę, która wraz z towarzyszami gra w planszówkę Bunkers & Badasses. Zwiastun wprowadza dwójkę nowych bohaterów (kapitana Valentine’a i robota Frette), a także poświęca nieco więcej uwagi głównemu antagoniście – Smoczemu Lordowi.

Rozgrywka będzie się niewiele różnić od tego, co znamy z serii Borderlands. Poza standardową dla marki bronią palną różnych producentów, operować będziemy także bronią białą i magią, która ma mieć spore znaczenie w tej produkcji.

Tiny Tina’s Wonderlands dostępne będzie na PS4, PS5, PC, Xboksie One i Xboksie Series X|S.

  1. Tiny Tina’s Wonderlands – strona oficjalna
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 25 marca 2022

Informacje o Grze
8.4

GRYOnline

6.0

Gracze

7.1

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

12

Paweł Musiolik

Autor: Paweł Musiolik

Pisać o grach zaczynał na łamach serwisu SquareZone. Później pisał i szefował na nieistniejącym PSSite.com, zaś aktualnie prowadzi swojego bloga o grach. Nie napisał jeszcze tekstu, z którego byłby w 100% zadowolony. Przygodę z grami zaczął w wieku 3 lat, gdy udało mu się namówić ojca na kupno komputera C64. Rozbudzona przez Flimbo's Quest miłość do elektronicznej rozrywki rozkwitła podczas pierwszych przygód z Heroes of Might & Magic, osiągając apogeum po zakupie pierwszego PlayStation. Wraz z rosnącym wiekiem zaliczał kolejne kontakty z konsolami przenośnymi Nintendo, wrócił też na łono PC jako dodatkowej platformy do grania. Kolekcjonuje gry, jest fanem emulacji.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2021-12-10
10:39

Persecuted Legend

Persecuted

Sympatyczne, ale nadal wygląda jak Borderlands 3.5, które mogłoby być po prostu DLC do tej gry.

Komentarz: Persecuted
2021-12-10
14:11

zanonimizowany1359995 Konsul

to jest takie 3,5 by utrzymać uwagę graczy przed pełnowprawna 4 która pewnie jest robiona od kilku lat tak samo było z presequelami przed 3.

Komentarz: zanonimizowany1359995

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl