Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2013, 07:00

The Wolf Among Us z dużym kredytem zaufania. Top 10 Steam (6 - 12 października)

Sid Meier's Civilization V Gold Edition to najchętniej kupowana gra ubiegłego tygodnia w najpopularniejszej usłudze cyfrowej dystrybucji, czyli Steamie. Zobacz jakie jeszcze gry cieszyły się przychylnością graczy.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

W dzisiejszym notowaniu w pierwszej dziesiątce oprócz starych wyg znalazły się też dwie całkowite świeżynki. Na miejscu czwartym zadebiutowała kolejna przygodówka od Telltale Games - oparta na popularnym komiksie Fables gra zatytułowana The Wolf Among Us. Jak na razie dostępny jest pierwszy odcinek o nazwie Faith. Jeżeli graliście w The Walking Dead, to jest spora szansa, że ten tytuł również przypadnie Wam do gustu, bowiem mechanika rozgrywki oby produkcji zawiera wiele cech wspólnych.

Po raz pierwszy do pierwszej dziesiątki zawitał Assassin's Creed IV: Black Flag. Pirackie zmagania asasynów i templariuszy można kupić w dwóch wersjach: standardowej i tzw. Digital Deluxe wzbogacona m.in. o trzy misje, w których pierwsze skrzypce gra Aveline, główna bohaterka Assassin's Creed: Liberation. Ceny, jak na polskie warunki, nie zachęcają do inwestycji.

1.

Sid Meier's Civilization V Gold Edition

2.

Assassin's Creed III

3.

Bioshock Infinite

4.

The Wolf Among Us

5.

DMC: Devil May Cry

6.

Sid Meier's Civilization V: Brave New World

7.

XCOM: Enemy Within

8.

Terraria

9.

Total War: ROME II

10.

Assassin's Creed IV: Black Flag