Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 lipca 2015, 20:15

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

The Talos Principle: Deluxe Edition wyjdzie na PS4 13 października

Pierwszoosobowa gra logiczna The Talos Principle zadebiutuje w wersji na konsolę PlayStation 4 13 października bieżącego roku. Wydanie to zatytułowane zostało The Talos Principle: Deluxe Edition, ponieważ w środku gracze znajdą również wydany wcześniej dodatek DLC - Road to Gehenna.

Posiadacze konsol PlayStation 4 już niedługo będą mogli zapoznać się z jedną z najciekawszych produkcji logicznych 2014 roku – grą The Talos Principle autorstwa studia Croteam. Firma Devolver Digital (wydawca) poinformowała, że omawiana produkcja zadebiutuje na wspomnianym sprzęcie 13 października bieżącego roku. Co istotne, wydanie to zatytułowane zostało The Talos Principle: Deluxe Edition, ponieważ gracze znajdą w środku także opublikowany z myślą o komputerach PC i systemach Android dodatek Road to Gehenna.

Gra dostępna będzie zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej. W przypadku tej drugiej wersji wydaniem na terenie Europy zajmie się firma Bandai Namco. Obie edycje wycenione zostały na 49,99 dolarów, czyli zgodnie z obecnym kursem walut około 189 złotych.

U góry newsa znajdziecie zwiastun The Talos Principle: Deluxe Edition.

The Talos Principle: Deluxe Edition zadebiutuje 13 października. - The Talos Principle: Deluxe Edition – gra zadebiutuje na PS4 13 października - wiadomość - 2015-07-30
The Talos Principle: Deluxe Edition zadebiutuje 13 października.
The Talos Principle: Deluxe Edition – gra zadebiutuje na PS4 13 października - ilustracja #2

The Talos Principle to oryginalna, pierwszoosobowa gra logiczna, która zadebiutowała na komputerach PC w grudniu zeszłego roku. Produkcja wymaga od gracza rozwiązania szeregu wymagających zagadek opierających się na różnorodnych mechanizmach wykorzystujących rozmaite prawa fizyki. Zabawa urozmaicana jest za sprawą licznych niebezpieczeństw oraz pułapek, a poziom trudności wzrasta w miarę dokonywanych przez nas postępów.

Z kolei dodatek Road to Gehenna ukazał się 23 lipca bieżącego roku. Rozszerzenie urozmaica zabawę o cztery dodatkowe epizody, nową grywalną postać i kolejne bardzo rozbudowane, środowiskowe łamigłówki.