Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2019, 09:32

autor: Adrian Werner

The Surge 2 – nowy gameplay pokazuje pierwsze 16 minut kampanii

W sieci pojawił się świeży gameplay z RPG-a akcji The Surge 2. Pokazuje on początek kampanii fabularnej.

THE SURGE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Deck13 Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 września 2019 r.

Do premiery The Surge 2 pozostały jeszcze dwa miesiące, ale już teraz możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał początek gry. Serwis IGN opublikował materiał wideo, stanowiący zapis pierwszych szesnastu minut kampanii fabularnej.

Filmik pokazuje sekwencję ucieczki z więzienia. Rozgrywka koncentruje się na walce, zarówno z robotami, jak i ludźmi. Możemy także obejrzeć w akcji wiele typów uzbrojenia. Nie zabrakło również starcia z bossem.

W The Surge 2 zagramy we wrześniu. - The Surge 2 – nowy gameplay pokazuje pierwsze 16 minut kampanii - wiadomość - 2019-07-19
W The Surge 2 zagramy we wrześniu.

Przypomnijmy, że The Surge 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 24 września tego roku. Na wszystkich platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Z grą wiążemy spore nadzieje. Wydane w 2017 roku The Surge okazało się jedną z najciekawszych produkcji zainspirowanych cyklem Dark Souls, ale grze sporo brakowało do ideału. Tytuł zebrał pochwały za wyśmienity system walki oraz intrygujący świat, ale posiadał też wiele słabych stron, w tym kiepską fabułę, niedopracowane projekty poziomów oraz sporo błędów technicznych. Liczymy więc, że kontynuacja zachowa najlepsze elementy pierwowzoru, a jednocześnie naprawi jego problemy.

  1. Oficjalna strona gry