Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 kwietnia 2018, 11:55

autor: Czarny Wilk

The Rock zapowiada kolejną odsłonę Jumanji

Dwayne Johnson pochwalił się w serwisie Instagram sukcesem finansowym filmu Jumanji: Welcome to the Jungle. Aktor zdradził również, że pracuje już nad kolejną odsłoną cyklu.

Mimo licznych przedpremierowych wątpliwości, zeszłoroczne Jumanji: Przygoda w dżungli okazało się bardzo udanym filmem rozrywkowym, zapewniającym widzom sporą dawkę radosnej rozrywki. Obraz doskonale poradził sobie również w Box Office, stając się najlepiej zarabiającym filmem w Stanach Zjednoczonych w historii wytwórni Sony (według danych serwisu Box Office Mojo – 403,7 mln dolarów wpływów). Z tej okazji odtwórca głównej roli Dwayne Johnson potwierdził, że trwają już prace nad kolejną odsłoną cyklu.

Sukces Welcome to the Jungle zaskoczył nawet Rocka - The Rock zapowiada kontynuację Jumanji: Przygoda w dżungli - wiadomość - 2018-04-12
Sukces Welcome to the Jungle zaskoczył nawet Rocka

„The Rock” pochwalił się osiągniętym wynikiem filmu i podziękował fanom za wsparcie na krótkim filmiku opublikowanym w serwisie Instagram. Przyznał, że nawet nie śmiał marzyć, iż Przygoda w dżungli mogłaby sobie poradzić aż tak dobrze i przebić w USA taką konkurencję jak filmy o Spider-Manie czy Jamesie Bondzie. Artysta wspomniał również, że pracuje aktualnie nad kolejnym Jumanji, potwierdzając tym samym, że film znajduje się w produkcji.

Welcome to the Jungle to film przygodowy nawiązujący do kultowego przeboju z 1995 roku z Robinem Williamsem w roli głównej. O ile oryginał opowiadał o grupce ludzi mierzących się z magiczną grą planszową, kontynuacja, która zadebiutowała w Polsce w grudniu 2017 roku, przedstawia losy czworga nastolatków wessanych do przypadkowo znalezionej gry komputerowej.

  1. Oficjalna strona Jumanji: Welcome to the Jungle