Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 marca 2021, 15:38

Gwiazda The Mandalorian chciałaby wystąpić w serialu z Markiem Hamillem

Katee Sackhoff dzieliła scenę w ostatnim odcinku The Mandalorian z Markiem Hamillem. W swoim wpisie na Twitterze wyraziła chęć zagrania u boku aktora w przyszłości.

UWAGA. W poniższym tekście zawarte zostały spoilery dotyczące serialu The Mandalorian.

W SKRÓCIE:
  • Katee Sackhoff wyznała, że chciałaby wystąpić z Markiem Hamillem.
  • Aktorka dzieliła z nim scenę w serialu The Mandalorian, lecz nie spotkali się na planie.
  • Hamill odpowiedział na wpis Sackhoff na Twitterze.

Katee Sackhoff wcieliła się w The Mandalorian w rolę Bo-Katan, czyli Mandalorianki, która sprzymierzyła się z głównym bohaterem serialu. W ostatnim odcinku drugiego sezonu produkcji pojawiła się ona na ekranie obok Luke’a Skywalkera granego przez Marka Hamilla. Pomimo dzielenia razem sceny, para aktorów nie spotkała się w rzeczywistości na planie. Sackhoff wyjawiła tę informację w swoim wpisie na Twitterze, wyrażając jednocześnie nadzieję, że kiedyś trafi na okazję pracy z Hamillem. Na jej wiadomość zareagował sam wspomniany aktor.

To byłaby przyjemność spotkać cię pewnego dnia, @kateesackhoff. To nasze przeznaczenie!

Mark Hamill jest więc równie chętny do współpracy z Katee Sackhoff przy kolejnych odcinkach serialu lub innych produkcjach ze świata Gwiezdnych wojen. Biorąc pod uwagę, jak ważne są grane przez nich postaci, jest na to bardzo duża szansa. Zarówno Bo-Katan, jak i Luke Skywalker praktycznie na pewno powrócą w kolejnym sezonie The Mandalorian. Możliwe więc, że tym razem Mark i Katee będą mieli okazję spotkać się nie tylko w odpowiednio zmontowanej scenie, jak i na planie.

Sam serial to dla Sackhoff okazja do rozwoju postaci Bo-Katan, z którą była od dawna związana. Aktorka odpowiadała za podkład głosowy dla Mandalorianki w serialu animowanym Gwiezdne wojny: Wojny klonów. Star Wars jest więc marką obecną od dawna w życiu Katee.