Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 listopada 2022, 00:59

Zobacz nowy plakat serialu The Last of Us

Premiera serialu The Last of Us zbliża się wielkimi krokami, tymczasem na oficjalnym koncie HBO Max podzielono się z fanami nowym plakatem.

Źrodło fot. The Last of Us; Neil Druckmann, Craig Mazin; HBO Max; 2023
i

Na oficjalnym koncie platformy HBO Max na Twitterze zamieszczono post z najnowszym plakatem długo wyczekiwanego serialu na podstawie kultowej serii gier The Last of Us. Widać na nim Pedro Pascala i Bellę Ramsey, czyli aktorów wcielających się w głównych protagonistów serii, kolejno Joela i Ellie.

Oprócz nich, na ekranie zobaczymy również: Nicka Offermana, Gabriela Lunę, Murraya Barletta, Jeffreya Pierce’a oraz Merlę Dandridge. Za reżyserię odpowiadać będzie między innymi Craig Mazin, twórca cenionego serialu Czarnobyl.

Oczekiwania wobec adaptacji The Last of Us są wysokie, lecz na szczęście fani nie będą musieli długo czekać, by samemu ocenić efekt końcowy. Przypomnijmy, że serial trafi na HBO Max 15 stycznia 2023 roku, a pierwszy sezon będzie liczył dziewięć odcinków.

HBO Max kupisz tutaj

Zobacz nowy plakat serialu The Last of Us - ilustracja #1

Plakat serialu The Last of Us od HBOThe Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Karolina Myślińska

Karolina Myślińska

Medio- i groznawczyni z wykształcenia. Pasjonuje ją szeroko pojęta popkultura, w szczególności muzyka i kino, choć ostatecznie to grom poświęciła swoją akademicką karierę. Jest ogromną fanką Pokémonów, co udowadnia znajomością każdego z 905 stworków i nałogowym graniem w GO. Od zawsze miała wiele do powiedzenia o konsumowanych przez siebie tekstach kultury i pewnego dnia postanowiła zrobić z tego użytek próbując sił w dziennikarstwie. Tak trafiła do GOL-a, gdzie pod pseudonimem KayRoo pisze głównie o wydarzeniach ze świata filmów, seriali czy gier. Ponadto interesuje się anime, sztuką i digital paintingiem, a wolne chwile spędza na rysowaniu. Jeśli w Twojej okolicy jest jakiś festiwal muzyki lub fantastyki, to prawdopodobnie ją na nim spotkasz. Możliwe nawet, że w roli wolontariusza.

więcej