Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2015, 10:56

autor: Góral

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut zadebiutuje 23.09

Studio Neocore Games poinformowało, że The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut ukaże się na PC 23 września. Gra będzie darmowa dla posiadaczy wszystkich trzech odsłon serii The Incredible Adventures of Van Helsing. Pozostałe osoby zapłacą około 170 zł.

W The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut stoczymy mnóstwo starć z rozmaitymi potworami.
W The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut stoczymy mnóstwo starć z rozmaitymi potworami.
The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut w skrócie:
  • Gatunek: hack'n'slash
  • Deweloper: Neocore Games
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Data premiery: 23 września 2015 roku
  • Inne: pakiet trzech części serii The Incredible Adventures of Van Helsing połączonych w jedną grę

Poznaliśmy datę premiery zapowiedzianego w lipcu The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut. Produkcja ukaże się na komputerach PC 23 września i sprzedawana będzie w cenie 44,99 dolarów, a więc około 170 zł, przy czym osoby posiadające już wszystkie trzy odsłony serii The Incredible Adventures of Van Helsing otrzymają nowe wydanie za darmo. Tytuł będzie pakietem składającym się z pierwszej, drugiej i trzeciej części, które zostaną połączone w jedną całość (nie będzie żadnego podziału w menu itd.) oraz otrzymają pewne nowości i modyfikacje. Na starcie dostaniemy więc sześć klas postaci, które rozwiniemy w trakcie przygody do 80 poziomu doświadczenia (100 level w przypadku innych trybów gry).

Oprócz kampanii dla jednego gracza pojawi się oczywiście multiplayer. Będziemy mogli bawić się w czteroosobowym co-opie i trybach Touchdown, Arena oraz Battle Royal. Nie zabraknie także specjalnych zadań, endgame’u oraz unikalnych map. Będą to specjalne lokacje z losowo dobieranymi zasadami gry, celami i przeciwnikami. Wszystko to łącznie zapewni nam mnóstwo dobrej zabawy – przejście samej kampanii zajmie ponad 50 godzin rozgrywki.

The Incredible Adventures of Van Helsing to seria gier typu hack'n'slash stworzona przez studio Neocore Games, znane z cyklu King Arthur. Podczas zabawy wcielamy się w potomka tytułowego łowcy potworów Van Helsinga, który przemierza krainę Borgovia walcząc z rozmaitymi bestiami. W przygodzie towarzyszy mu duch Lady Katariny, wspomagający go w walce. Pierwsza odsłona serii ukazała się na komputerach PC w 2013 roku, a kolejne dwie w 2014 i 2015 roku.