Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 kwietnia 2019, 11:26

autor: Adrian Werner

The Division 2 dzisiaj otrzyma patch Tidal Basin z nowymi wyzwaniami

Tom Clancy's The Division 2 otrzymało aktualizację Tidal Basin, wprowadzającą m.in. tytułową twierdzę, nowe poziomy trudności oraz dodatkową mapę PvP.

Aktualizacja serwerów ma się zakończyć o 12:30. - The Division 2 dzisiaj otrzyma patch Tidal Basin z nowymi wyzwaniami - wiadomość - 2019-04-05
Aktualizacja serwerów ma się zakończyć o 12:30.
PATCH TIDAL BASIN W SKRÓCIE:
  1. Nowa twierdza.
  2. Piąty poziom trudności świata.
  3. Opcja zabawy na Heroicznym poziomie trudności.
  4. Nowa mapa PvP.
  5. Dodatkowe uzbrojenie i zestawy wyposażenia.

Sieciowa strzelanka Tom Clancy's The Division 2 otrzymała patch zatytułowany Tidal Basin. Autorzy rozpoczęli już aktualizowanie serwerów, przez co na razie nie są one dostępne dla graczy. Proces ma zostać zakończony o 12:30.

Patch wprowadzi do gry nową misję fabularną, w której weźmiemy udział w ataku na tytułową twierdzę Tidal Basin, kontrolowaną przez frakcję Czarnych Kłów. Po ukończeniu tego wyzwania bohaterowie awansują na piąty poziom trudności świata, co pozwoli im zmierzyć się z bardziej niebezpiecznymi przeciwnikami i uzyskać przedmioty w przedziale punktowym 450-500.

Aktualizacja Tidal Basin wprowadzi również nowy Heroiczny poziom trudności oraz cotygodniowe wrogie inwazje na twierdze i misje. Patch doda także dwa nowe typy uzbrojenia i trzy zestawy wyposażenia. Natomiast lista map do rozgrywek PvP wzbogaci się o Fort McNair. Wraz z premierą aktualizacji wystartuje również event pozwalający zbierać przedmioty kosmetyczne zainspirowane nieprzyjacielskimi frakcjami.

Reszta miesiąca również zapowiada się ciekawie dla fanów gry. 25 kwietnia udostępniona zostanie aktualizacja Operacja Dark Hours, oferująca pierwszy raid zaprojektowany z myślą o ośmioosobowej drużynie. Towarzyszyć im będzie premiera tzw. tajnych misji. Kolejna łatka wprowadzić ma m.in. nową specjalizację. Te dwa patche wraz z Tidal Basin wchodzą w skład wydarzenia nazwanego Inwazja: Bitwa o Waszyngton.

Przypomnijmy, że Tom Clancy's The Division 2 ukazało 15 marca na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na wszystkich trzech platformach oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 86%. Z kolei nasz recenzent wystawił projektowi notę 8.0/10.

  1. Recenzja gry The Division 2 – postapokalipsa lepsza niż w Falloucie
  2. The Division 2 - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona gry
  4. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2