filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 czerwca 2022, 18:36

autor: Krzysiek "kalwa" Kalwasiński

The Boys szykuje nas na najostrzejszy odcinek

O serialu The Boys już jest głośno. Wychodzi jednak na to, że będzie jeszcze głośniej. Twórcy szykują nas na premierę najmocniejszego jak dotąd odcinka.

Źródło grafiki powyżej: Amazon Prime Video.

Trzeci sezon The Boys ma już za sobą półmetek i jak dotąd pretenduje do miana najmocniejszego. Wystarczy wspomnieć scenę z początku pierwszego odcinka z udziałem postaci parodiującej Ant-Mana. Całość zaczyna się dość niepozornie, by ostatecznie przerodzić się w coś wykraczającego poza wszelkie normy – wciąż jednak w dobrym stylu. I zapowiada się na to, że twórcy pójdą jeszcze dalej. Zapowiedzieli bowiem Herogasm – „supkową” orgię sponsorowaną przez Vought. Nie mogło w tym wszystkim zabraknąć odpowiedniej emotki.

Super bakłażan

Według zapowiedzi, szósty odcinek trzeciego sezonu ma być jak dotąd najbardziej szokującym. Wszystko z uwagi na wspomniane wyżej grupowe spotkanie „Supków”. Herogasm pojawia się oczywiście w komiksowym pierwowzorze i jeśli wierzyć słowom twórców, serial ma wiernie odtworzyć wydarzenia z kart komiksu. Całość jest podobno na tyle pokręcona, że nawet sam reżyser zwątpił w kręcone treści. Tyczy się to również obsady, której członkowie poczuli się nieswojo podczas realizowania kolejnych scen.

The Boys szykuje nas na najostrzejszy odcinek - ilustracja #1
Niestety pomysł na nową emotkę nie został zatwierdzony przez Twittera. Źródło: The Boys na Twitterze.

Twórcy w ramach promowania nadchodzącego odcinka zaczęli od sugestywnej emotki odzianej w pelerynę. Jak informują w swoim poście widocznym powyżej, władze Twittera nie chciały zatwierdzić ich propozycji i Super Bakłażan nie dostanie swojej emotki.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Nie będziemy gotowi

Nowego odcinka możemy spodziewać się w piątek o godzinie 9:00 czasu polskiego. Sezon zbliża się ku końcowi (na sezon zaplanowano 8 odcinków), ale twórcy już potwierdzili, że Chłopcy powrócą w następnym.

Teraz pozostaje jedynie czekać i samodzielnie sprawdzić, co zszokowało samego twórcę serialu. Cokolwiek jeszcze wydarzy się w ramach promocji nowego epizodu, większość odbiorców raczej przygotować się nie zdoła. Pewne jest natomiast, że autorzy wiedzą jak podkręcić atmosferę.

The Boys szykuje nas na najostrzejszy odcinek - ilustracja #2
Tak wyglądał Eric Kripke, gdy dowiedział się co przyjdzie mu stworzyć. Źródło: Eric Kripke na Twitterze.

Oglądacie The Boys na bieżąco? Uważacie, że przekracza granice dobrego smaku? Dajcie znać w komentarzach.