Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 sierpnia 2021, 12:26

Serialowy Boba Fett rozwali Wam mózgi; Rodriguez chwali produkcję

Twórca nadchodzącego serialu The Book of Boba Fett podzielił się swoją opinią na jego temat. Produkcja ma według niego zachwycić fanów kosmicznego łowcy nagród.

Na powrót Boby Fetta na ekrany fani musieli czekać wiele lat. Ikoniczny łowca nagród pojawiał się do tej pory w niezliczonych komiksach, książkach oraz animacjach. Niestety od czasu Powrotu Jedi nie mieliśmy okazji oglądać go w wersji live-action. Sytuacja ta zmieniła się przy okazji drugiego sezonu serialu The Mandalorian. Boba powrócił w nim i pomógł głównemu bohaterowi w jego zmaganiach z resztkami Imperium. Nie był on już jednak tajemniczym rewolwerowcem, lecz przypominał swoistego kosmicznego barbarzyńcę. Zmiana ta mimo wszystko spotkała się z pozytywnym przyjęciem ze strony fanów.

Tym bardziej ucieszyła ich wiadomość, że łowca otrzyma swój własny serial pod tytułem The Book of Boba Fett. Za jego powstanie odpowiadać ma Robert Rodriguez, czyli twórca, który wyreżyserował odcinek The Mandalorian przedstawiający powrót Fetta. Niestety nie wiemy zbyt wiele na temat produkcji. O tym, jakie wrażenia ma nam ona zapewnić Rodriguez opowiedział jednak w wywiadzie dla serwisu Collider.

Na ten moment nie mogę zdradzić nic oprócz tego, że wyjdzie on w grudniu… Poczekajcie aż zobaczycie, co się wydarzy. To po prostu rozwali wam mózgi. Tyle mogę powiedzieć. Mogę to powtarzać tak często, jak tylko chcę, bo wiem, że serial dowiezie. […] Ludzie będą bardzo podekscytowani, gdy to zobaczą.

Niestety Rodriguez nie chciał zdradzić nic więcej na temat serialu, który współtworzy. Oprócz tego na razie wiemy jedynie, że w The Book of Boba Fett zobaczymy tytułowego bohatera oraz towarzyszącą mu Fennec Shand. Z kolei akcja serialu najprawdopodobniej osadzona będzie na Tatooine. Pozostaje mieć nadzieję, że serial rzeczywiście będzie dla fanów niesamowitym doświadczeniem.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej