Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 grudnia 2021, 12:45

autor: Edyta Jastrzębska

Gwiazdy The Book of Boba Fett o relacji ich bohaterów: „to bardzo dysfunkcyjna rodzina”

Grający w The Book of Boba Fett Temuera Morrison i Ming-Na Wen opowiedzieli w rozmowie z dziennikarzem magazynu Total Film o tym, czego fani Star Wars mogą spodziewać się po nadchodzącym serialu.

W najnowszym numerze magazynu Total Film gwiazdy serialu The Book of Boba Fett – Temuera Morrison, wcielający się w legendarnego łowcę nagród, i Ming-Na Wen, grająca jego partnerkę w zbrodni Fennec Shand – opowiedziały o produkcji, a dokładniej o relacjach łączących ich postacie, a także o tym, czy doczekamy się gościnnego występu Dina Djarina.

Morrison zaczął rozmowę od tego, jak zaskoczyła go reakcja ludzi na jego powrót do świata Gwiezdnych wojen ze spin-offem, który został zapowiedziany w scenie po napisach w Mandalorianinie. Stwierdził, że mogło się to potoczyć różnie. W dalszej części rozmowy Ming-Na Wen przyznała, że więź łącząca ich bohaterów jest wyjątkowa pośród łowców nagród, którzy nie lubią współpracować i na ogół działają samotnie, ponieważ nikomu nie ufają. Kontynuując, opisała tę relację w taki sposób:

To bardzo dysfunkcyjna rodzina, ale taka, która honoruje kodeks etyczny. Istnieją pewne zasady, których należy przestrzegać, ponieważ to jedyny sposób, żeby to zadziałało. Dla łowców nagród, którymi są oboje, to bardzo ważne. I myślę, że dlatego Fennec i Boba są ze starej szkoły [łowców nagród – dop. red.]. Wierzą w ten kodeks etyczny i ze względu na to szanują się nawzajem.

Ta dysfunkcyjna rodzina, która powstała po tym, jak Boba Fett ocalił Fennec przed pewną śmiercią, znalazła swój dom w pałacu Jabby, który stanie się centrum wydarzeń serialu. Fani zastanawiają się, czy zobaczą w nim także innego znanego łowcę nagród, mianowicie granego przez Pedro Pascala Dina Djarina, jednak Morrison, odpowiadając na pytanie dziennikarza na ten temat, był bardzo ostrożny:

Niczego nie mogę powiedzieć, ale mamy pewne wspaniałe, barwne rzeczy, na które warto czekać. Nie chcę zdradzić zbyt wiele na ten temat, ponieważ razem wyruszymy w tę podróż, a każda informacja w tej chwili jest bardzo cenna.

The Book of Boba Fett trafi na Disney Plus 29 grudnia 2021 roku.