Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 kwietnia 2022, 12:25

autor: Ignacy Kruk

The Batman na HBO Max - jest data premiery

Polski oddział HBO Max ujawnił, kiedy The Batman pojawi się na platformie. Hitową produkcję z Robertem Pattinsonem obejrzymy tuż po świętach wielkanocnych.

Źródło: Twitter/hbomaxpolska

Doskonałe przyjęcie The Batman przez krytyków i widzów z pewnością zachęciło wielu z nas, by zobaczyć film w kinach. Mamy jednak dobrą wiadomość dla niezdecydowanych, którzy filmu nie widzieli oraz tych, którzy chętnie obejrzą go ponownie. The Batman pojawi się na HBO Max 18 kwietnia, rozszerzając już teraz imponującą ofertę platformy streamingowej. Informacja pojawiła się na profilach serwisu w mediach społecznościowych.

Nowy Batman w wykonaniu Roberta Pattinsona spotkał się z wieloma pochwałami. W serwisie Rotten Tomatoes film osiągnął wynik 85% świeżości na podstawie ocen krytyków i 87% na podstawie opinii widzów. Według wielu produkcja Matta Reevesa może rywalizować nawet z uwielbianą trylogią Christophera Nolana.

Warto dodać, że film osiągnął również sukces komercyjny. Jego debiut był najlepszą premierą kinową studia Warner Bros. od czasu Jokera, co jest tym bardziej imponujące z uwagi na post-pandemiczne realia.

The Batman może pochwalić się także imponującą obsadą. Oprócz Roberta Pattinsona w filmie występują m.in. Colin Farrell (Pingwin), Zoë Kravitz (Kobieta-Kot), Andy Serkis (Alfred) oraz Jeffrey Wright (James Gordon).

HBO Max kupisz tutaj

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.