Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2018, 18:02

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Thanos pojawi się w grze Fortnite Battle Royale

Ledwo co wystartował czwarty sezon w Fortnite: Battle Royale, a deweloperzy już zapowiedzieli kolejną atrakcję, którą będzie Thanos z filmu Avengers: Infinity War (Avengers: Wojna bez granic).

Thanos obecnie szturmuje kina, ale z rozpędu wpadnie na chwilę do Fortnite’a. - Thanos pojawi się w grze Fortnite Battle Royale - wiadomość - 2018-05-07
Thanos obecnie szturmuje kina, ale z rozpędu wpadnie na chwilę do Fortnite’a.
Thanos w Fortnite: Battle Royale:
  • tymczasowy event z Thanosem z filmu Avengers: Wojna bez granic;
  • rozpocznie się jutro;
  • dostępny będzie na wszystkich docelowych platformach sprzętowych.

Studio Epic Games poinformowało o ciekawym wydarzeniu, na które mogą liczyć fani gry Fortnite: Battle Royale. W popularnej produkcji pojawi się Thanos, czyli główny zły z filmu Avengers: Infinity War (Avengers: Wojna bez granic). Deweloper co prawda nie zdradził zbyt wiele szczegółów, ale z pomocą przyszedł serwis Entertainment Weekly. Wyjaśniono, że będzie to tymczasowy event, w którym na mapie pojawią się Kamienie Nieskończoności, a właściwie to Rękawica Nieskończoności (Infinity Gauntlet), wyposażona we wszystkie „świecidełka”. Komu uda się ją znaleźć, ten zamieni się w samego Thanosa, dysponującego wielką mocą, co znacznie ułatwi dalszą walkę o przetrwanie.

Zabawa rozpocznie się jutro, ale nie wiemy jeszcze, kiedy się zakończy. Zdradzono za to, że wydarzenie dostępne będzie na wszystkich platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One i PlayStation 4, komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS.

Thanos pojawi się w grze Fortnite Battle Royale - ilustracja #2

Przypominamy, że niedawno rozpoczął się czwarty sezon, wraz ze startem którego pojawił się kolejny karnet bojowy oraz duża aktualizacja dla Fortnite i Fortnite: Battle Royale. Jedną z głównych atrakcji w drugiej z wymienionych produkcji jest zmodyfikowana mapa, w którą uderzyły odłamki komety. Po ich odnalezieniu i użyciu, gracze zyskują możliwość wykonywania wysokich skoków. Poza tym patch przyniósł poprawki związane m.in. ze strzałami w głowę i wydajnością produkcji, dodano możliwość niszczenia budowli na mapie startowej oraz kilka innych atrakcji.