Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 września 2023, 13:34

Ten dysk zapewni Ci masę miejsca na gry! Sam wziąłbym go na zapas

Zrób więcej miejsca na potrzebne pliki, programy i gry wraz z dyskami SSD dostępnymi na x-kom.pl. Najszybsze dyski twarde NVMe o pojemności do 2 TB są teraz do kupienia w atrakcyjnych cenach.

Źródło fot. Western Digital; materiały promocyjne
i

Liczne programy i aplikacje, a zwłaszcza gry, zajmują coraz więcej przestrzeni na dysku twardym. Dlatego warto zainwestować w pojemne dyski twarde, które także w szybki sposób będą w stanie wczytać każdy program. Te zadanie spełnią będące w promocji w sklepie internetowym x-kom.pl podzespoły, ponieważ to są dyski twarde SSD NVMe, czyli najszybsze, jakie aktualnie znajdują się na rynku.

WD Green SN350 m. 2 PCIe Gen4 NVMe 2 TB

Zdecydowanie dobrą decyzją będzie zainteresowanie się dyskiem SSD WD Green SN350. Jego pierwszą zaletą, którą od razu widać po etykiecie znajdującej się na urządzeniu, są 2 TB pojemności. To oznacza, że bez problemu sprawdzi się jako jedyny dysk twardy w komputerze, ponieważ wszelkie gry i programy znajdą na nim swoje miejsce. Natomiast jako kolejny dysk pozwoli zainstalować aplikacje wymagające naprawdę dużej przestrzeni.

Ten dysk zapewni Ci masę miejsca na gry! Sam wziąłbym go na zapas - ilustracja #1
Źródło: Western Digital; materiały promocyjne

WD Green SN350 korzysta z czwartej generacji interfejsu PCIe Express zapewniającej w przypadku tego dysku twardego przepustowość na poziomie 8GB/s. Zaletą jest również format m.2, który sprawia, że dysk nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo kompaktowy. Dzięki aktualnej wyprzedaży WD Green SN350 kosztuje jedynie 359 zł.

Kup dysk twardy WD Greem SM350 za 359 zł

Pozostałe okazje na dyski twarde na x-kom.pl

Więcej ciekawych ofert oraz promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej