Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 marca 2023, 18:30

Telewizor Samsung Q80A w świetnej cenie na Allegro

Promocyjna elektronika trafiła na Allegro. W okazyjnych cenach można zdobyć nowe peryferia do komputera, a także telewizory obsługujące rozdzielczość 4K. Zwłaszcza te ostatnie są dostępne w wyjątkowych cenach na każdą kieszeń.

Źródło fot. Ashley Byrd; Unsplash.com; 2020
i

Jeśli szukasz nowego telewizora lub peryferiów komputerowych, to na Allegro znajdziesz właśnie to, czego potrzebujesz. Weekend zaczyna się pod znakiem promocji, które są wyjątkowo konkurencyjne. Drukarka Epson pomoże w pracy oraz nauce w domu, a ze słuchawkami od Razera żadna rozgrywka nie będzie straszna. Największe wrażenie robi jednak telewizor od Samsunga 4K z nowoczesną technologią QLED.

Telewizor Samsung Q80A QLED

Telewizor Samsung Q80A w świetnej cenie na Allegro - ilustracja #1
Źródło: Samsung; materiały promocyjne.

Do prawdziwie kinowych doświadczeń w domu potrzeba wyjątkowo porządnego sprzętu. Telewizor Samsung Q80A bez problemu spełni te wymagania. Świetna matryca QLED bardzo dobrze oddaje wyświetlane barwy, co dodaje realizmu oglądanym filmom oraz programom. Promienie słońca również nie są mu straszne i latem nic nie przeszkodzi w cieszeniu się seansem.

Kinowe doświadczenie dodaje rozmiar telewizora. Samsung Q80A ma aż 65” i może potrzebować większej przestrzeni w salonie. Dlatego dobrym wyborem może być zawieszenie na ścianie, co nie sprawi problemu nawet mniej doświadczonym majsterkowiczom. Aktualnie największą zaletą telewizora Samsung jest jego cena, ponieważ wynosi jedyne 3999 zł.

Kup telewizor Samsung Q80A za 3999 zł

Pozostałe okazje sprzętowe na Allegro

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie gry-online.pl/promocje.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu, bo w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej