Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2017, 11:09

autor: godrikus

Teemo’s Adventure nową grą twórców LoL-a?

Riot Games, amerykańskie studio odpowiedzialne za jedną z najpopularniejszych gier w historii, najprawdopodobniej pracuje nad nowym projektem, zatytułowanym Teemo’s Adventure. Zdaje się, że produkcja będzie skupiona na jednej z postaci dostępnych w League of Legends.

Teemo, jedna z postaci dostępnych w League of Legends, będzie najprawdopodobniej bohaterem nowej gry Riot Games. - Teemo’s Adventure nową grą twórców League of Legends? - wiadomość - 2017-12-20
Teemo, jedna z postaci dostępnych w League of Legends, będzie najprawdopodobniej bohaterem nowej gry Riot Games.

League of Legends bez wątpienia zajmuje miejsce pośród najpopularniejszych gier wideo w historii. Jest to też jedna z obecnie najważniejszych dyscyplin e-sportowych, która może się poszczycić ogromną oglądalnością i produkcja, która potrafi zgromadzić na serwerach w jednym momencie 7,5 miliona graczy. Wygląda jednak na to, że twórcy ze studia Riot Games postanowili spróbować czegoś nowego. Jak informuje Daniel Ahmad, branżowy analityk zajmujący się wschodnimi rynkami, na liście dopuszczonych do sprzedaży w Chinach tytułów pojawiła się gra zatytułowana Teemo’s Adventure. Na potwierdzenie tych słów, opublikował fragment chińskiej listy dopuszczeń do obrotu zawierający wspomnianą produkcję.

Osoby nieznające chińskiego muszą uwierzyć Ahmadowi na słowo.
Osoby nieznające chińskiego muszą uwierzyć Ahmadowi na słowo.

Na liście odnajdziemy też wzmiankę o Tencent, czyli chińskiej megakorporacji, która jakiś czas temu przejęła Riot Games. Jak informuje portal PCGamer, na ten moment amerykańskie studio nie odnosi się do owych doniesień - przedstawiciel firmy ucina temat.

Nie można nie wspomnieć o fakcie, że Teemo to jedna z postaci dostępnych do wyboru w League of Legends. Jak głosi oficjalna notka o postaci na stronie produkcji:

Teemo to legenda wśród swych braci i sióstr w Bandle City. Jednak jak na Yordla coś z nim jest trochę nie w porządku. Chociaż lubi towarzystwo pobratymców, upiera się na wyruszanie w samotne misje w celu obrony Bandle City. Pomimo dość pogodnej osobowości, coś w umyśle Teemo wyłącza się na czas walki, tak że istnienia zabite w trakcie patroli nie obciążają jego sumienia. Nawet kiedy był młodym rekrutem, wystraszał instruktorów i kolegów tym, że w momencie rozpoczęcia ćwiczeń bojowych zmieniał się z czarującego i miłego w niesamowicie poważnego i bardzo sprawnego Yordla. Jego przełożeni zasugerowali mu przystąpienie do zwiadowców statku matki, jednej z najbardziej zasłużonych jednostek specjalnych Bandle City, stawianej na równi z komandosami Meglinga.

Co więcej, Teemo jest stosunkowo kontrowersyjną postacią w świecie LoLa – mimo słodkiej aparycji, dysponuje on umiejętnościami często przechylającymi szalę zwycięstwa na stronę drużyny, która posiada „cichego zwiadowcę” w swoich szeregach. Przez wielu jest to uważane za brak balansu w grze.

Fanom League of Legends, a miłośnikom Teemo w szczególności pozostaje czekać na oficjalną informację ze strony dewelopera.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

League of Legends

League of Legends