Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 grudnia 2023, 20:13

Te zestawy słuchawkowe z mikrofonem to strzał w dziesiątkę! Szczególnie pierwsza propozycja!

Planujecie kupić sobie nowe słuchawki gamingowe? Jeśli tak, to w RTV Euro AGD trwa obecnie dobra promocja.

Źródło fot. Beyerdynamic
i

W RTV Euro AGD trwa obecnie Mikołajkowa promocja. W jej ramach zakupicie między innymi słuchawki gamingowe. Jeśli więc szukacie dla siebie nowego sprzętu, to macie dobrą okazję na zakupy.

Mikołajkowa promocja w RTV Euro AGD

Beyerdynamic MMX 150 za 499 zł

Beyerdynamic MMX 150 to przewodowe słuchawki do gier o zamkniętej konstrukcji. Zaoferują Wam one czysty i precyzyjny dźwięk, który jednocześnie nie jest słyszalny dla osób znajdujących się w tym samym pomieszczeniu co Wy. Model ten jest dostępny obecnie w promocji za 499 zł. Cena nalicza się po wpisaniu kodu RSO0112071223C w koszyku.

Beyerdynamic MMX 150 w RTV Euro AGD

Słuchawki te wyposażono w przetworniki, które zostały opracowane z myślą o grach. Dzięki temu pozwalają one dokładnie ustalić lokalizację źródła dźwięku. Jest to więc szczególnie przydatne w sieciowych produkcjach.

Model ten ma również wbudowany mikrofon, co umożliwia bezproblemowe rozmawianie ze znajomymi chociażby na Discordzie.

Promocje na słuchawki w RTV Euro AGD

  1. Słuchawki HyperX Cloud II KHX-HSCP-RD – 229 zł
  2. Słuchawki HyperX Cloud Flight HX-HSCF-BK/EM – 379 zł (cena z kodem ROOM112121223C)

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej