Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 września 2023, 18:55

Te prześliczne obudowy odmienią wygląd Twojego komputera. Funkcjonalne, a do tego w promocyjnej cenie!

W RTV Euro AGD w atrakcyjnych cenach możecie zakupić obudowy do PC. Jest to więc idealna okazja, by rozpocząć składanie komputera.

Źródło fot. Cooler Master
i

Chcecie złożyć sobie PC? Jeśli tak, to w RTV Euro AGD możecie rozpocząć swoją przygodę. W niższych cenach zakupicie bowiem obudowy do komputera. Musicie się jednak spieszyć, ponieważ oferty są ograniczone czasowo i ilościowo.

Obudowa Cooler Master MasterBox TD300 Mesh za 379 zł

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj oferta na Cooler Master MasterBox TD300 Mesh. W promocji obudowa ta kosztuje 379 zł. Musicie jednak pamiętać, że cena naliczy się po wpisaniu kodu RLO08091409L w koszyku.

Cooler Master MasterBox TD300 Mesh w RTV Euro AGD

Cooler Master MasterBox TD300 Mesh to obudowa typu mini tower, zapewniająca doskonały przepływ powietrza. Jego łatwy dopływ do wnętrza umożliwia duży panel z siatki z przodu. Zaraz za nią znajdują się dwa wentylatory z podświetleniem RGB.

Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, by wszystkie istotne podzespoły można było zamontować bez większych problemów.

Obudowa jest też dobrą opcją dla osób, które lubią oglądać „bebechy” komputera. Ma ona bowiem przeźroczysty panel boczny wykonany ze szkła hartowanego.

Obudowy do PC w RTV Euro AGD – wybrane oferty

Jeśli nie jesteście przekonani do tego modelu, to możecie zapoznać się również z poniższymi ofertami. Wśród nich znajdziecie opcję bez RGB.

  1. Obudowa Cooler Master Masterbox MB520 RGB – 499 zł (cena z kodem RLO08091409L)
  2. Obudowa NZXT H7 Flow – 559 zł (cena z kodem RLO08091409L)

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej