Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

The Elder Scrolls (marka) Najnowsze wiadomości i informacje

Pierwsze DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim z czasową wyłącznością dla Xboksa 360

Olek, 26 sierpnia 2011, 18:11

Firmy Bethesda Games Studios i Microsoft poinformowały, że dwa pierwsze z planowanych DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim ukażą się z czasową wyłącznością na konsoli Xbox 360. Wersja przeznaczona na pozostałe platformy sprzętowe wydane zostaną z miesięcznym opóźnieniem.

Twórca Minecrafta wyzywa studio Bethesda na pojedynek w grze Quake III

DogGhost, 18 sierpnia 2011, 10:10

Markus Persson postanowił rozstrzygnąć spór dotyczący nazwy jego najnowszej produkcji, Scrolls, wyzywając właścicieli marki The Elder Scrolls na pojedynek w grze Quake III.

The Elder Scrolls V: Skyrim - zobacz starcie ze smokiem

Adrian Werner, 24 lipca 2011, 08:44

Na tegorocznym Comic-Conie Bethesda zaprezentowała nowy zwiastun The Elder Scrolls V: Skyrim. Na prawie dwuminutowym materiale video możemy zobaczyć m.in. starcie ze smokiem.

Bethesda o The Elder Scrolls V: Skyrim – małżeństwa, bójki i wersja pecetowa

Hed, 6 lipca 2011, 10:20

Gra RPG The Elder Scrolls V: Skyrim tworzona przez firmę Bethesda Softworks będzie umożliwiała wzięcie udziału w bójce z bywalcami lokalnych tawern, zawarcia związku małżeńskiego i zmierzenie się ze smokami. Nowe informacje na temat oczekiwanej następczyni gier Morrowind i Oblivion zostały ujawnione przez producentów odpowiadających na pytania fanów serii.

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze konkrety!
The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze konkrety!

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2011, 12:51

Najnowszy Game Informer trafił już do prenumeratorów, a Ci szybko wyłuskali najważniejsze informacje z artykułu poświęconego piątej odsłonie cyklu The Elder Scrolls, który jest zresztą głównym tematem numeru. Jakie zmiany przyniesie „piątka”, czego możemy się spodziewać po kolejnym produkcie Bethesdy? Sprawdźcie sami – oto zbiór najistotniejszych faktów dotyczących tej gry.