Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

SOCOM 4 - newsy i ciekawostki

Zipper Interactive – studio znane z serii SOCOM zamknięte przez firmę Sony
Zipper Interactive – studio znane z serii SOCOM zamknięte przez firmę Sony

Hed, 31 marca 2012, 09:55

Firma Sony potwierdziła, że studio Zipper Interactive zostało zamknięte. Producent jest znany przede wszystkim z serii SOCOM, chociaż w ostatnich latach stworzył też gry MAG i Unit 13.

Wieści ze świata (Dragon Age: Redemption, Dead Rising 2: Off the Record, SOCOM) 19/10/11
Wieści ze świata (Dragon Age: Redemption, Dead Rising 2: Off the Record, SOCOM) 19/10/11

Jiker, 19 października 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dead Rising 2: Off the Record i SOCOM: Polskie Siły Specjalne, drugim odcinku Dragon Age: Redemption, aktualizacja PlayStation 3, najpopularniejszych grach na PlayStation Network, a także kontynuacji Toki Tori.

Wieści ze świata (Portal 2, SOCOM 4, Alone in the Dark) 26/05/11

Jiker, 26 maja 2011, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o końcu konsolowego Age of Conan, darmowej muzyce z Portal 2, przejęciu Direct2Drive przez GameFly, a także potencjalnym wznowieniu Alone in the Dark: The New Nightmare. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Mortal Kombat, Angry Birds) 19/05/11

Jiker, 19 maja 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 200 milionach Angry Birds, dodatku do Mortal Kombat, becie Sengoku, trybie wieloosobowym w Assassin’s Creed: Revelations, a także opóźnieniu premiery Anarchy Reigns. Zapraszamy do lektury.

DEMOnstracja #2 - Polskie Siły Niespecjalne
DEMOnstracja #2 - Polskie Siły Niespecjalne

shin, 9 kwietnia 2011, 12:41

Seria SOCOM, traktująca o jednostkach specjalnych wyzwalających świat od wszelkiego zła, choć nigdy nie przebiła się do mainstreamu, zawsze notowała solidne oceny zarówno w mediach, jak i u graczy. Najlepiej do tej serii panuje określenie „dobra zapchajdziura” – można ograć bez specjalnie skwaszonej miny w przerwach pomiędzy pozycjami z pierwszych stron gazet i setek wyskakujących banerów reklamowych na stronach związanych z grami, ale nic ponad to. Kolejne części dostarczane są regularnie od 2002 roku i mamy do czynienia z małym jubileuszem - dziesiątą odsłoną ratowania świata, a konkretnie z jej multiplayerową betą.

Sprawiedliwość dziejów w wydaniu Sony
Sprawiedliwość dziejów w wydaniu Sony

Jiker, 20 stycznia 2011, 13:44

Sony ogłosiło, że Amerykanie, którzy nabędą specjalnie oznaczone egzemplarze Killzone 3 (znaczek w formie nieśmiertelnika z logo), otrzymają możliwość wzięcia udziału w beta testach taktycznej strzelaniny SOCOM 4. Natomiast Europejczyków postanowiono, delikatnie mówiąc, wystrychnąć na dudka.

Nad czym pracuje twórca muzyki do Dark Void?
Nad czym pracuje twórca muzyki do Dark Void?

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2010, 11:50

Amerykański kompozytor Bear McCreary, którego znamy głównie za sprawą ścieżki dźwiękowej do serialu Battlestar Galactica, pracuje nad nową grą. W chwili obecnej nie wiadomo o jaki produkt chodzi, ale jak stwierdził sam zainteresowany, gdy poznamy jego tytuł, dostaniemy ataku serca.