Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2022, 11:55

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Zapewnij sobie „spokój ducha” z betonową figurką Ciri za 200 zł

W oficjalnym sklepie internetowym CD Projekt RED pojawiła się nowa, betonowa figurka Ciri z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, przedstawiająca bohaterkę w medytacyjnej pozie.

Od premiery hitowej produkcji studia CD Projekt RED minęło już ponad siedem lat, mimo to deweloper stale raczy nas kolejnymi produktami inspirowanymi kultową grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

W oficjalnym sklepie polskiego dewelopera pojawiła się możliwość zakupu osobliwej betonowej figurki medytującej Ciri, która może być ciekawym uzupełnieniem kolekcji każdego fana marki. Producent wycenił swoje dzieło na 200 zł. Nie jest to duża kwota w stosunku do jakości wykonania, jaką cechują się gadżety studia. Dodatkową zachętą dla ewentualnych nabywców ma być fakt, że zakupienie Ciri w pakiecie ze świecznikiem skutkuje 10-procentową zniżką na oba produkty.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć owej figurki.

Zapewnij sobie spokój ducha z tą figurką Ciri z Wiedźmina za 200 zł - ilustracja #1
Źródło: CD Projekt RED
Zapewnij sobie spokój ducha z tą figurką Ciri z Wiedźmina za 200 zł - ilustracja #2
Źródło: CD Projekt RED
Zapewnij sobie spokój ducha z tą figurką Ciri z Wiedźmina za 200 zł - ilustracja #3
Źródło: CD Projekt RED

A oto sklepowy opis statuetki – równie ciekawy jak ona sama:

Mieszkańcy Kontynentu wierzą, że figurka Medytującej Ciri zapewni im spokój ducha, pozwoli wyzbyć się napięcia psychicznego i uodpornić się na stres. Można ją znaleźć zarówno u opływających w dostatki finansistów z Novigradu, jak i w skromnych izbach rozsianych po całym Velen. Niepokój bowiem nie wybiera i nie obchodzi go, kto ile ma w portfelu.

Oczyść swój umysł i wejdź w stan całkowitego wyciszenia. Zagub się gdzieś pomiędzy czasem i przestrzenią, z daleka od codziennych trosk i wyzwań. Zapanuj nad swoimi zmysłami i porwij się na wycieczkę w nieznane wraz z Lwiątkiem z Cintry.

Nie wiem jak Wy, ale ja poczułem ukojenie.

Jeśli też jesteście zainteresowani uspokajającą mocą płynącą od medytującej Ciri, musicie się pospieszyć z zakupem, bowiem oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.