Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 06:06

autor: Entelarmer

Szybcy i wściekli powracają w trailerze Fast & Furious Crossroads

Fast & Furious Crossroads to ostatnia gra zapowiedziana w ramach gali The Game Awards 2019. W grze zespołu Slightly Mad Studios zobaczymy Vina Diesela i pozostałych aktorów znanych fanom serii, jak również masę aut i efektownej jazdy.

Szybcy i wściekli również pojawili się na TGA 2019. - Szybcy i wściekli powracają w trailerze Fast & Furious Crossroads - wiadomość - 2019-12-13
Szybcy i wściekli również pojawili się na TGA 2019.

Tegoroczna edycja gali The Game Awards dobiegła końca, a wraz z nią fala nowych zapowiedzi. Ostatnim z ujawnionych tytułów była egranizacja serii Szybcy i wściekli, zatytułowana Fast & Furious Crossroads. Za produkcję odpowiada zespół Slightly Mad Studios (seria Project Cars), który przygotowuje zarówno kampanię fabularną dla jednego gracza w szpiegowskim półświatku, jak i tryb wieloosobowy. Ten drugi na razie owiany jest tajemnicą, ale wiemy, że w grze powrócą najbardziej rozpoznawalni bohaterowie marki: Dominic Torretto (Vin Diesel), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) oraz Roman Pearce (Tyrese Gibson). Nie zabraknie też wielu modeli samochodów gotowych do ostrej jazdy, w tym wyposażonych w rozmaite uzbrojenie.

Fast & Furious Crossroads zadebiutuje w maju 2020 roku na Steamie oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Zbiegnie się to z premiera dziewiątego filmu z serii Szybcy i wściekli w amerykańskich kinach 22 maja 2020 roku. Polskie wydanie ukaże się nakładem firmy Cenega. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun gry.