Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 października 2020, 13:00

autor: Karol Laska

Szklana pułapka 6? Nie, to reklama z Bruce'em Willisem

Bruce Willis wystąpił w reklamie akumulatorów samochodowych DieHard, nawiązując tym samym do legendarnej serii filmów akcji, w której brał udział, czyli Szklanej pułapki.

Raczej nie spodziewaliśmy się, że zdarzy się to w takim stylu, ale Bruce Willis powrócił tymczasowo do kultowej roli Johna McClane’a. Nie stało się to jednak za sprawą kolejnej części Szklanej pułapki, tylko dzięki dwuminutowej reklamie akumulatorów samochodowych DieHard. I naprawdę można nią nacieszyć oczy, bo została zrealizowana w sposób dynamiczny oraz humorystyczny, a Willis w takim chaosie czuje się jak ryba w wodzie. Film znajdziecie poniżej.

Nie da się ukryć, że od kilku lat aktor przeżywa kryzys artystyczny i nie gra w zbyt wielu dobrych produkcjach. Nawet przy okazji Glass, czyli nieźle zapowiadającego się superbohaterskiego dzieła M. Nighta Shyamalana, nie mógł pochwalić się przekonującą kreacją. Nie powinien więc dziwić fakt, że Willis zaczął występować nawet w reklamach, a już szczególnie tych związanych z serią, która uczyniła go hollywoodzką gwiazdą.

Jeżeli jednak chcielibyście zobaczyć artystę ponownie w pełnometrażowym akcyjniaku, to czysto teoretycznie macie na to szansę. Szósta część Szklanej pułapki powstaje już ponoć od kilku lat, ale jak na razie jest o niej bardzo cicho (sytuacji nie ułatwia zapewne pandemia koronawirusa). Wszystkie znaki na niebie i ziemi, łącznie z tą reklamą, podpowiadają jednak, że usłyszymy jeszcze kultowe „yippee-ki-yay, mother****er” z ust McClane’a. Przynajmniej ten jeden ostatni raz.