Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Wargaming.net Press Release" 17 września 2015, 11:37

Światowa premiera World of Warships

Obierz kurs na epickie bitwy okrętów wojennych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming z dumą ogłasza światową premierę World of Warships. Najnowsza część trylogii wojennych gier free-to-play wprowadza graczy w świat bitew najsławniejszych okrętów wojennych w historii, jakie pływały po morzach i oceanach.

“World of Warships to nasza największa premiera w tym roku,” powiedział Victor Kislyi, prezes firmy Wargaming. „Każda z zaangażowanych osób w zespole włożyła swoją serce i duszę w ten wyjątkowy tytuł i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nią z graczami na całym świecie. Mamy nadzieję, że pokochacie World of Warships tak samo jak my.”

Gracze mają okazję sprawdzić w warunkach bojowych cztery, unikatowe klasy okrętów, szeroki wachlarz modyfikacji i strategicznie zaprojektowane mapy. Krążowniki to niezwykle uniwersalne jednostki gotowe stanąć burta w burtę z każdym przeciwnikiem. Niszczyciele są wyjątkowo szybkie i zwrotne, co pozwala im unikać ognia, zbliżyć się do wroga i wypalić dewastującą salwą torped. Pancerniki dysponują najpotężniejszą siłą ognia, majestatycznie atakując ogromną siłą potężnych dział. Lotniskowce przynoszą ze sobą elementy rozgrywki znane ze strategii czasu rzeczywistego – od zwiadu lotniczego, przez patrolowanie nieba, po atakowanie przeciwnika eskadrami bombowców i samolotami torpedowymi.

W World of Warships mamy tryby gry PvP i PvE rozgrywane na 10 unikatowych mapach. PvP pozwala na pojedynki 12 na 12 graczy, a w PvE możemy zmierzyć się z komputerem w serii bitew, aby ćwiczyć umiejętności, lepiej poznać swoje okręty, sprawdzić swoje strategie drużynowe i przygotować się do wypłynięcia z portu na wody pełne graczy.

Wraz z premierą gry, entuzjaści morskich bitew, którzy testowali produkcję w fazach beta i doszli do 9-tego poziomu rozwoju swojego profilu, będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w pierwszym sezonie bitew rankingowych. Doświadczeni kapitanowie staną naprzeciw siebie w walkach 7 na 7 przeznaczonych dla prawdziwych wilków morskich.

Zaawansowany system dostosowywania okrętów do własnego stylu gry, dzięki dziesiątkom opcji modernizacji jednostek, umiejętności kapitanów, kamuflaży czy flag sygnałowych montowanych na masztach, pozwala na przystosowanie się do zmiennych warunków bitew.

W World of Warships na wszystkich gotowych podjąć wyzwanie czeka strategiczne myślenie, taktyczna współpraca z sojusznikami i intensywne bitwy morskie.