Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2012, 10:30

autor: Adrian Werner

Świąteczna edycja Indie Royale

Wystartowała nowa edycja akcji Indie Royale umożliwiającej nabycie zestawu gier niezależnych za kilka euro. Tym razem w skład paczki weszły m.in.: Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam Double D, Offspring Fling i Puzzle Bots.

Świąteczna edycja Indie Royale oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych. - Świąteczna edycja Indie Royale (m.in. Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam Double D, Offspring Fling i Puzzle Bots) - wiadomość - 2012-12-19
Świąteczna edycja Indie Royale oferuje kilka gier niezależnych oraz zestaw albumów muzycznych.

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko kilka dni, więc nic dziwnego, że jesteśmy obecnie wręcz zasypywani różnego rodzaju promocjami i wyprzedażami. Kolejnym przykładem tego trendu jest nowe Indie Royale. Akcja tradycyjnie umożliwia tanie nabycie zestawu gier niezależnych. Tym razem organizatorzy proponują paczkę zawierającą następujące tytuły:

  1. Serious Sam: The Random Encounter
  2. Serious Sam Double D
  3. Offspring Fling!
  4. Colour Bind
  5. Puzzle Bots
  6. Little Kingdoms
  7. Namiko

Warto dodać, że ze wszystkich powyższych gier tylko dwóch ostatnich nie można aktywować na Steam. Aby nabyć najnowszy pakiet Indie Royale musicie wpłacić cenę minimalną, która obecnie wynosi 3,48 euro, czyli w przeliczeniu około 14 złotych.

Natomiast jeśli zapłacicie 6,16 euro (około 25 zł) lub więcej, to otrzymacie również:

  1. Album Rhythm'n'Bitsby autorstwa Yoann Turpin

Indie Royale przyzwyczaiło nas do oferowania w swoich zestawach mniej znanych, ale mimo to ciekawych produkcji. Edycja świąteczna nie jest wyjątkiem. W najnowszej paczce warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Offspring Fling. To dwuwymiarowa platformówka autorstwa Kyle Pulvera – projektanta znanego z kilku udanych produkcji darmowych, takich jak Verge czy Space Sushi. Wcielamy się w zwierzątko, które zgubiło w lesie całe swoje potomstwo i teraz musi je odszukać. Autor przygotował ponad sto rozbudowanych poziomów testujących zarówno refleks, jak i spryt gracza. Na każdej mapie znajduje się kilka małych stworków i naszym zadaniem jest nie tylko dotarcie do wyjścia, ale również dostarczenie tam całego puchatego potomstwa.

  1. Indie Royale – strona oficjalna

Jak zwykle przypominamy, że Indie Royale rządzi się nieco odmiennymi zasadami niż większość akcji tego typu. Cena minimalna kształtowana jest tutaj przez samych kupujących. Im więcej osób zdecyduje się zapłacić najmniejszą możliwą kwotę, tym wyższa się ona staje. Jednocześnie jednak osoby, które wydadzą na zestaw więcej niż muszą obniżają cenę dla przyszłych klientów. Wszystko to w sumie tworzy system, w którym najczęściej opłaca się kupić paczkę gier we wczesnych stadiach całej akcji.

Ostatnia aktualizacja: 2012-12-19

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.