Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 września 2020, 12:56

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Supernatural – ostatni klaps po 15 latach

Aktor Jensen Ackles poinformował na Instagramie, że dziś są nagrywane ostatnie sceny finałowego odcinka serialu Supernatural. Odtwórca roli Deana Winchestera podziękował też współpracownikom i fanom za piętnastoletnią przygodę.

Supernatural – ostatni klaps po 15 latach - ilustracja #1
Supernatural zakończy się 19 listopada.

W SKRÓCIE:

  1. dziś są nagrywane ostatnie sceny finałowego odcinka serialu Supernatural;
  2. aktor Jensen Ackles podziękował fanom i współpracownikom na Instagramie.

Tej jesieni zostanie wyemitowany ostatni odcinek popularnego serialu Supernatural (w Polsce znanego pod tytułem Nie z tego świata), który utrzymał się na antenie kanału CW przez piętnaście lat. Wcielający się w jednego z protagonistów tej produkcji aktor Jensen Ackles poinformował na Instagramie, że dziś bierze udział w ostatnim dniu zdjęć do finałowego epizodu.

Supernatural – ostatni klaps po 15 latach - ilustracja #2
Jensen Ackles żegna się z Supernatural.

Przy okazji odtwórca roli Deana Winchestera podziękował osobom, z którymi współpracował, a także fanom. Aktor nie krył wzruszenia.

Obudziłem się dziś o 6 rano. Alarm rozbrzmiał ciężką nutą. Dzisiaj jest ostatni dzień 15-letniej podróży. Tej, która zmieniła moje życie na zawsze. Wy, z którymi pracowałem w czasie tej podróży i Ci, którzy oglądali i wspierali... nigdy nie zrozumiecie, jak wielkie mam dla Was uznanie. "Dziękuję" nie wystarczy. Po prostu nie ma słów. Jestem tak wdzięczny za te wspomnienia, za to, że będę je nosić ze sobą na zawsze. Jakaż to była przejażdżka, co za podróż. #spnfamilyforever Tu znajdziecie kilka ujęć z naszych ostatnich dni... włącznie z dzisiejszym. Później spróbuję wysłać więcej, ale jak to w SPN... jesteśmy na odludziu i nie mamy tu żadnego sygnału. Typowe. Trzymajcie się – czytamy.

Pierwszy odcinek Supernatural został wyemitowany 13 września 2005 roku. Początkowo serial miał się skończyć 18 maja 2020 r., ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała twórcom plany i zmusiła do przesunięcia premiery drugiej części ostatniego sezonu. Pierwszy z ostatnich siedmiu epizodów zadebiutuje 8 października, zaś na ostatni z nich poczekamy do 19 listopada.

  1. Nudzisz się w domu? Oto najlepsze seriale z dużą liczbą sezonów
  2. Świetne seriale, które popsuto głupimi scenami