Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 maja 2018, 15:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Superbohaterowie bez granic - zdobądź wyjątkowe gadżety!

Jeśli nie macie dość po seansie najnowszego filmu ze stajni Marvela, w tym miesiącu Good Loot pomoże zaspokoić Wasz głód. A skoro tej odsłonie przyświeca tytułowy brak granic, to tym razem zadanie daje Wam spore pole do kreatywnego popisu.

Superbohaterowie bez granic - zdobądź wyjątkowe gadżety! - ilustracja #1

Po ogromnym sukcesie filmu Black Panther, przyszedł czas na jeszcze większy przebój ze stajni Marvela. Jesteśmy tydzień po premierze Wojny bez granic i z tej okazji Good Loot ma dla Was kilka gadżetów związanych z Waszymi ulubionymi bohaterami.

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl

Ostatnie 10 lat to stopniowe budowanie ogromnego filmowego uniwersum Marvela w wykonaniu Disneya. Nie da się zaprzeczyć, że cała seria jest ogromnym hitem kasowym i jeśli chodzi o sukces komercyjny – Iron Man i spółka zostawiają filmowe uniwersum DC daleko w tyle. W dzisiejszym rozdawnictwie pozbywamy się jednak granic i liczymy na Waszą pomysłowość. Aby otrzymać nagrodę, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie, jak wyglądałaby Wasza superbohaterska drużyna marzeń… gdyby bohaterowie z dowolnego uniwersum mogli się w niej znaleźć. Jeśli więc liczycie na zestawienie Deadpoola z Green Arrowem albo uważacie, że współpraca Iron Mana i Batmana miałaby sens – w ramach tego konkursu chcemy dowiedzieć się dlaczego. W mailu o temacie Good Loot Avengers podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl. Na zgłoszenia czekamy do 10 maja 2018. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową 11 maja 2018 do godziny 12:00. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Marvel – Avengers Assembly Vintage Game w rozmiarze L;
  2. kubek Marvel – Avengers Heat Reveal Mug;
  3. czapkę Marvel – AVAS Captain America Snapback.
Superbohaterowie bez granic - zdobądź wyjątkowe gadżety! - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników serwisu GRYOnline.pl zarejestrowanych przed 4 maja 2018;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot Avengers w terminie do 10 maja 2018. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo dnia 11 maja 2018 do godziny 12:00. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.