Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2018, 16:38

autor: Góral

Strange Brigade od twórców Sniper Elite ukaże się w sierpniu

Studio Rebellion poinformowało, że kooperacyjna strzelanka Strange Brigade ukaże się 28 sierpnia. Rozpoczęto również sprzedaż pre-orderów oraz opublikowano nowy zwiastun produkcji.

Strange Brigade od twórców Sniper Elite ukaże się w sierpniu - ilustracja #1
Strange Brigade w skrócie:
  • strzelanka TPP od studia Rebellion;
  • ukaże się 28 sierpnia;
  • dostępna będzie na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach.

Studio Rebellion ujawniło datę premiery strzelanki Strange Brigade na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Produkcja zadebiutuje 28 sierpnia od razu na wszystkich trzech platformach sprzętowych. Od dziś możecie składać zamówienia przedpremierowe, otrzymując w zamian cyfrowy dodatek Secret Service Weapons Pack. Jest to zestaw trzech broni – pistoletu Wilkers & White P19, pistoletu maszynowego Stoudenmire 960 oraz karabinu Gehrig-Delgane S1. Gra sprzedawana jest w trzech wersjach – zwykłej, Deluxe Edition (zawiera przepustkę sezonową, dającą dostęp do kolejnych misji, postaci, broni itd.) oraz edycji kolekcjonerskiej. W ostatniej z wymienionych znajdują się następujące elementy:

  • gra;
  • metalowe pudełko;
  • 64-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi;
  • model sterowca do samodzielnego złożenia;
  • specjalne opakowanie.

W sklepie Xbox Games zwykłe cyfrowe wydanie wyceniono na 199,99 zł, a Digital Deluxe Edition na 259,99 zł. Pudełkowa kolekcjonerka nie jest jeszcze dostępna u polskich sprzedawców.

Widoczny powyżej zwiastun prezentuje ogólne założenia fabularne oraz elementy rozgrywki. Strange Brigade przedstawi historię czterech śmiałków, którzy muszą stawić czoła przywróconej do życia złej królowej Seteki. Zabawa skupiać będzie się przede wszystkim na walce, podczas której liczyć ma się współpraca z innymi graczami. Oprócz standardowych broni nie zabraknie supermocy, a także sekwencji rozwiązywania łamigłówek. Całość zostanie zrealizowana w serialowej konwencji, więc na końcu każdego etapu czekać nas będzie cliffhanger, zachęcający do spróbowania sił w kolejnej misji.

Edycja kolekcjonerska Strange Brigade. - Strange Brigade od twórców Sniper Elite ukaże się w sierpniu - wiadomość - 2018-04-24
Edycja kolekcjonerska Strange Brigade.