Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 stycznia 2018, 18:43

autor: Vergil

Steel Division: Normandy 44 doczeka się drugiego DLC i darmowego pakietu misji

Studio Eugen Systems zapowiedziało następny dodatek do swojej najnowszej produkcji, czyli Steel Division: Normandy 44. DLC Back to Hell zadebiutuje w przyszłym miesiącu wraz z darmowym pakietem misji.

Zespół Eugen Systems (R.U.S.E., Wargame: Zimna Wojna) nie może narzekać na brak pracy. Od majowej premiery Steel Division: Normandy 44 autorzy dostarczyli już jedno DLC do tej produkcji (zatytułowane Second Wave), a teraz zapowiedzieli, że kolejny dodatek, czyli Back to Hell, jest już na ostatniej prostej na sklepowe półki. Premiera add-onu została zaplanowana na 13 lutego; co więcej, zadebiutuje on wraz z darmową paczką misji. Rzućmy więc okiem na krótki zwiastun i zapoznajmy się z nową zawartością przygotowaną przez twórców.

Powrót do piekła

Zacznijmy od tego, że rozszerzenie wprowadzi siedem misji historycznych, z których pięć rozegramy tak w pojedynkę, jak i w trybie współpracy. Pozwolą one wziąć udział w autentycznych operacjach, na czele z Operacją Deadstick, Operacją Windsor i Operacją Bluecoat. W ich trakcie otrzymamy do dyspozycji jedenaście nowych dywizji, wśród których błyszczy amerykańska 1. Dywizja Piechoty (znana także pod nazwą Big Red One) oraz niemiecka 1. Dywizja Pancerna SS „Leibstandarte SS Adolf Hitler”.

Na tym nie kończy się kwestia dywizji, gdyż czterema kolejnymi pokierujemy w trybie gry dowolnej; mowa o brytyjskiej 7. Dywizji Pancernej (nazywanej też Pustynnymi szczurami), Półbrygadzie SAS, niemieckiej 2. Dywizji Pancernej oraz Sperrvebands. Poza tym autorzy pochylili się nad listą jednostek, na której pojawi się pięćdziesiąt osiem nowych pozycji; dzięki temu w starciach wezmą udział między innymi samoloty Westland Lysander i Dewoitine D.520, haubica polowa le.FH 16, lekki czołg Panzer IB, pojazd 75mm SP Autocar czy wreszcie "czołg-mina" Borgward IV.

Back to Hell to drugie DLC do Steel Division: Normandy 44. Autorzy z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, toteż w przyszłości możemy oczekiwać od nich kolejnych rozszerzeń do tej produkcji. - Steel Division: Normandy 44 doczeka się drugiego DLC i darmowego pakietu misji - wiadomość - 2018-01-19
Back to Hell to drugie DLC do Steel Division: Normandy 44. Autorzy z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, toteż w przyszłości możemy oczekiwać od nich kolejnych rozszerzeń do tej produkcji.

Wojna za darmo

Darmowa paczka misji do trybu współpracy zostanie udostępniona wraz z najnowszą aktualizacją, która również zadebiutuje 13 lutego. Autorzy zdradzili, że znajdzie się w niej miejsce między innymi na historyczną Bitwę o Caen, w której kanadyjska 3. Dywizja Piechoty i brytyjska 11. Dywizja Pancerna stawią czoła niemieckim: 16. Dywizji Polowej Luftwaffe i 21. Dywizji Pancernej.