Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2021, 09:55

autor: Czaruś

Steam z nowym rekordem - Valve ma powody do radości

Według serwisu SteamDB sklep firmy Valve pobił swój poprzedni rekord w liczbie jednocześnie aktywnych użytkowników. Dane robią wrażenie.

W SKRÓCIE

  1. Serwis SteamDB informuje, że platforma Steam pobiła wczoraj swój rekord w liczbie jednocześnie aktywnych użytkowników. Sklep przeglądało 27 182 165 graczy.

Na chwilę obecną nie można zaprzeczyć faktowi, że Steam jest prawdziwym gigantem na rynku PC, i chyba nie ma gracza, który o tej platformie nie słyszał. Pomimo rosnącej konkurencji w postaci innych sklepów, zdaje się, że firma Valve nie musi mieć obaw o swoje „dziecko”. Według najnowszych danych portalu SteamDB wczoraj padł kolejny rekord w liczbie jednoczesnych użytkowników na Steamie. W sobotę ze strony korzystało w tym samym momencie 27 182 165 graczy.

To imponująca liczba. Steam pobił tym samym swój kwietniowy wynik, który wyniósł 26,9 mln. Można przypuszczać, że w osiągnięciu takiego sukcesu platformie pomogła obecnie trwająca jesienna wyprzedaż.

Osoby zainteresowane nabyciem nowych tytułów po promocyjnej cenie zapraszam do tekstu, w którym wybraliśmy garść ciekawych ofert: oto gry, które warto kupić.

  1. Link do platformy Steam