Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2023, 17:22

Steam, Epic Games Store - 8 darmowych gier na 10 marca 2023 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Die Young, Call of the Sea i The Obscura Experiment.

Źródło fot. IndieGala
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

The Obscura Experiment – darmowa gra

The Obscura Experiment to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru science fiction. Podczas zabawy wcielamy się w pracownika korporacji Anabasis & Co. Eksperyment, w którym uczestniczymy, wymyka się spod kontroli, w związku z czym cały kompleks zamienia się jedno ogromne zagrożenie dla życia. Naszym zadaniem jest ucieczka z tego miejsca.

The Obscura Experiment na Steamie

Bone Dust – darmowa gra

Bone Dust to psychodeliczny arena shooter. Gra przenosi nas do mocno wynaturzonej wersji cyrku, gdzie musimy walczyć z najróżniejszymi kreaturami. Starcia są niezwykle dynamiczne i wymagają dużej wprawy. Całość ukazana została w perspektywie pierwszoosobowej.

Bone Dust na Steamie

Steam, Epic Games Store - 8 darmowych gier na 10 marca 2023 roku - ilustracja #1
Źródło: Platonic Partnership.

Ogre Chambers DX – darmowa gra

Ogre Chambers DX to połączenie gatunków bullet hell i roguelike. W czasie przygody walczymy z zastępami przeciwników na stale zmieniających się planszach.

Ogre Chambers DX na Steamie

Epic Games Store

Call of the Sea – do odebrania za darmo

Call of the Sea to gra przygodowa FPP, której akcja została osadzona w latach 30. XX wieku. Podczas zabawy wcielamy się w kobietę o imieniu Norah, próbującą odnaleźć swojego męża zaginionego na południowym Pacyfiku. Produkcję można odebrać za darmo do 16 marca do godziny 17:00 naszego czasu.

Call of the Sea w Epic Games Store

Indie Gala

Die Young – do odebrania za darmo

Die Young to pierwszoosobowa gra akcji, która kładzie duży nacisk na eksplorację i elementy survivalowe. Osadzona została na śródziemnomorskiej wyspie zamieszkanej przez tajemniczą społeczność. Wcielamy się w kobietę, która została uprowadzona i osadzona w tym miejscu. Celem bohaterki jest odkrycie, kto stoi za jej uprowadzeniem, i odzyskanie wolności.

Die Young na IndieGala

Itch.io

Po przerwie powraca też kącik gier wywodzących się z serwisu Itch.io. Poniżej znajdziecie klika tytułów, które powstały na potrzeby game jamów.

  1. Chrono Crate – gra logiczna utrzymana w stylistyce rodem z Nokii 3310. Naszym zadaniem jest dotarcie do wyjścia. W tym celu musimy odpowiednio wykorzystać interaktywne obiekty i stworzyć sobie przejście.
  2. Robber on Rails – gra zręcznościowa, w której, jadąc kolejką, musimy dotrzeć do diamentu, niszcząc przy tym wszystkie przeszkody stojące na naszej drodze. Co ciekawe, pojazd napędzany jest siłą odrzutu wystrzałów.
  3. Stretchodocus – kolejna gra z oprawą graficzną stylizowaną na tę z kultowej Nokii 3310. W czasie zabawy kierujemy wężem, który musi zebrać wszystkie jabłka, unikając przy tym przeszkód.

Darmowe weekendy

  1. Dead by Daylight
  2. Total War: Warhammer III

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej