Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2022, 16:27

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 30 września 2022 roku

Prezentujemy Wam gry, które możecie obecnie odebrać bezpłatnie lub przetestować. Wśród nich znajdziecie m.in. Han'yo, The Drone Racing League Simulator i Need for Speed Heat (darmowy weekend).

Źrodło fot. Steam
i

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przetestować lub na stałe przypisać do swoich kont.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Bard Idle – darmowa gra

Bard Idle to gra na pograniczu strategii oraz RPG-a. Celem zabawy jest stworzenie sprawnie działającej drużyny, która będzie w stanie odpierać ataki kolejnych fal przeciwników. Członków ekipy możemy zatrudniać z losowo generowanej listy rekrutów, same potyczki toczą się natomiast automatycznie.

Bard Idle na Steamie

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 30 września 2022 roku - ilustracja #1

Han'yo – darmowa gra

Han'yo to platformówka 2D z elementami walki, osadzona w starożytnej Japonii. Tam wcielamy się w młodą samuraj, która jest świadkiem, jak demon Oni zabija mieszkańców jej wioski. Kobieta postanawia dokonać zemsty.

Han'yo na Steamie

Epic Games Store

The Drone Racing League Simulator – do odebrania za darmo

The Drone Racing League Simulator to gra wyścigowa, w której sterujemy dronami. Tytuł oferuje zaawansowany model lotu, więc opanowanie maszyny będzie wymagać praktyki. Produkcję można odebrać do 6 października do godziny 17:00 naszego czasu.

The Drone Racing League Simulator w Epic Games Store

Runbow – do odebrania za darmo

Runbow to sieciowa gra zręcznościowa, w której maksymalnie dziesięcioro graczy bierze udział w najróżniejszych zmaganiach. Zabawa jest o tyle trudna, że wygląd plansz oraz układ przeszkód zmieniają się w zależności od tego, jaka barwa aktualnie dominuje w tle. Tytuł można odebrać do 6 października do godziny 17:00 naszego czasu.

Runbow w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 5 darmowych gier na 30 września 2022 roku - ilustracja #2

GOG.com

Master of Magic Classic

Master of Magic Classic to połączenie strategii 4X i RPG-a. W grze wcielamy się w potężnego maga, który z pomocą swojej armii, złożonej z fantastycznych stworzeń, walczy z innymi czarnoksiężnikami. Produkcja doczekała się niedawno pierwszej od 25 lat aktualizacji, która dodaje nowe zaklęcia oraz znacznie poprawia sztuczną inteligencję. Tytuł można odebrać do 2 października do godziny 16:00 naszego czasu.

Master of Magic Classic na GOG.com

Darmowe weekendy

  1. Need for Speed Heat
  2. SUPERHOT

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej