Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 8 lipca 2022, 16:19

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 8 lipca 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Killing Floor 2, The Rabbit's Scroll i Kogarashi.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo przypisać do swoich kont na stałe. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

The Rabbit's Scroll – darmowa gra

The Rabbit's Scroll to platformówka 2D, w której wcielimy się w królika poruszającego się po papierze. Naszym zadaniem jest ucieczka przed atramentem, powoli pochłaniającym kartkę.

The Rabbit's Scroll na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 8 lipca 2022 roku - ilustracja #1

Kogarashi – darmowa gra

Kogarashi to hack n’ slash osadzony w świecie stylizowanym na średniowieczną Japonię. W grze wcielamy się w demona ognia Abury Akago, który chce zemścić się za kradzież duszy jego matki oraz uwolnić krainę spod panowania ducha lodu.

Kogarashi na Steam

Epic Games Store

Killing Floor 2 – do odebrania za darmo

Killing Floor 2 to kooperacyjna strzelanka FPP, której akcja toczy się w niedalekiej przyszłości. W rzeczywistości tej ludzkość zmuszona jest walczyć z mutantami. W tym celu należy odpowiednio rozstawić barykady oraz skoordynować działania. Tytuł można odebrać do 14 lipca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Killing Floor 2 w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 8 lipca 2022 roku - ilustracja #2

Ancient Enemy – do odebrania za darmo

Ancient Enemy to połączenie karcianki oraz turowego RPG. Podczas zabawy trafiamy do opanowanego przez zło fantastycznego świata. Naszym zadaniem jest pokonanie sił ciemności. Tytuł można odebrać do 17 lipca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Ancient Enemy w Epic Games Store

 

Długożyjące gry free-to-play

Fortnite

Fortnite to produkcja battle royale. Cel zabawy jest prosty – należy pokonać wszystkich graczy znajdujących się na mapie. Tytuł od Epic Games jest zdecydowanie najpopularniejszym przedstawicielem tego gatunku.

Fortnite w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 8 lipca 2022 roku - ilustracja #3

Zoo 2: Animal Park

Zoo 2: Animal Park to strategia, w której wcielamy się w zarządcę zoo. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca odpowiedniego dla zwierząt, a zarazem atrakcyjnego dla odwiedzających. Dodatkowo należy również wykonywać otrzymywane polecenia.

Produkcja pozwala na hodowanie łącznie kilkunastu różnych gatunków. Każdy z nich potrzebuje odpowiednio wyposażonego wybiegu oraz właściwej opieki ze strony personelu.

Tutaj zagrasz w Zoo 2: Animal Park

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 8 lipca 2022 roku - ilustracja #4

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej