Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 lipca 2022, 19:27

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Lawn Mowing Simulator, Phil Alone i Ghost Trap.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Jacktus Green: The Fluffy, the Spiky and the Spicy – darmowa gra

Jacktus Green: The Fluffy, the Spiky and the Spicy to kolorowa platformówka 2,5D, w której trafiamy do krainy inspirowanej Dzikim Zachodem. Wcielamy się w łowcę nagród, który próbuje odzyskać swojego zwierzaka.

Jacktus Green: The Fluffy, the Spiky and the Spicy na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku - ilustracja #1

Phil Alone – darmowa gra

Phil Alone to gra logiczna z elementami horroru. Całość opiera się na schemacie tzw. escape roomów; naszym zadaniem jest rozwiązywanie łamigłówek i znajdowanie wyjść z kolejnych pomieszczeń.

Phil Alone na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku - ilustracja #2

Ghost Trap – darmowa gra

Ghost Trap to platformówka 2D, w której wcielamy się w tytułowego ducha. Trafił on do czyśćca, z którego musi się wydostać, a na swojej drodze natrafia na szereg przeszkód oraz przeciwników.

Ghost Trap na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku - ilustracja #3

Epic Games Store

Lawn Mowing Simulator – do odebrania za darmo

Lawn Mowing Simulator jest symulatorem koszenia trawników. Podczas zabawy trafiamy do Wielkiej Brytanii, gdzie zawodowo zajmujemy się dbaniem o ogrody. Cała produkcja zawiera dość skomplikowane mechaniki; przed wykonaniem pracy należy między innymi sprawdzić ukształtowanie terenu na działce i kontrolować wysokość ostrza. Tytuł można odebrać do 4 sierpnia 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Lawn Mowing Simulator w Epic Games Store

Długożyjące gry free-to-play

Gra o tron

Gra o tron to strategia z elementami RPG osadzona w świecie wykreowanym przez G. R. R. Martina. Esencją zabawy jest rozbudowa własnego zamku. W tym celu stawiamy kolejne budynki oraz ulepszamy te istniejące.

Tutaj zagrasz w Grę o tron

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku - ilustracja #4

Ogame

Ogame to strategia MMO osadzona w klimatach science fiction. Trafiamy do rozległej galaktyki, gdzie musimy stworzyć własne imperium. W tym celu należy zbierać surowce, powiększać flotę swoich okrętów oraz stawiać kolejne budowle.

Tutaj zagrasz w Ogame

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 29 lipca 2022 roku - ilustracja #5

Darmowe weekendy

  1. Hard West
  2. For Honor
  3. Northgard

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.