Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 maja 2022, 17:19

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 20 maja 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Borderlands 3 i 10 Minutes Till Dawn.

Specjalnie dla Was przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również bezpłatnych tytułów niezależnych z itch.io oraz gier free-to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Epic Games Store

Borderlands 3 – do odebrania za darmo

Borderlands 3 to ostatnia jak do tej pory główna odsłona popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanek z elementami RPG. Podczas przygody możemy się wcielić w jedno z czworga bohaterów, różniących się zdolnościami, i stawić czoła złemu kultowi Children of the Vault. Tytuł można odebrać do 26 maja do godziny 17:00 czasu polskiego.

Borderlands 3 w Epic Games Store

Steam

10 Minutes Till Dawn – darmowa gra

10 Minutes Till Dawn to roguelite z elementami survivalu. Podczas przygody wcielamy się w jednego z dostępnych bohaterów, a następnie przemierzamy lokacje wypełnione przeciwnikami. Wraz z postępami w rozgrywce awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia i odblokowujemy nowe umiejętności.

10 Minutes Till Dawn na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 20 maja 2022 roku - ilustracja #1

The Lost Dachshund – darmowa gra

The Lost Dachshund to prosta przygodówka point-and-click, w której zadaniem gracza jest odszukanie zaginionego jamnika. W tym celu należy przeszukać wyspę, rozwiązując przy tym proste logiczne zagadki.

The Lost Dachshund na Steam

Shadow Racer – darmowa gra

Shadow Racer to połączenie samochodówki i przygodówki. Podczas przygody trafiamy do postapokaliptycznego świata opanowanego przez ciemność – jednym miejscem, które oparło się mrokowi, jest Wielki Kanion. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, by ono również nie zostało zniszczone.

Shadow Racer na Steam

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 20 maja 2022 roku - ilustracja #2

Długożyjące gry free-to-play

  1. Crazy Pirate – to MMORPG osadzone w świecie znanym z mangi i anime One Piece. Podczas przygody eksplorujemy więc świat pełen łowców i piratów.
  2. Forge of Empires – to gra strategiczna, w której stajemy na czele państwa-miasta. Naszym zadaniem jest poprowadzenie osady przez kolejne epoki historyczne.

itch.io

  1. A Tiny Flicker – to platformówka z elementami zręcznościowym, w której wcielamy się w świeczkę próbującą przejść przez pełne pułapek lochy.
  2. lose95 – to klasyczny rougelike, w którym musimy wyczyścić komputer z niepotrzebnych plików. Usuwane programy stawiają jednak opór i trzeba się z nimi uporać.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.