Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 czerwca 2022, 16:42

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku

Prezentujemy Wam darmowe gry, które możecie obecnie odebrać. Wśród nich znajdziecie Arruyo, Supraland i Beautiful Desolation.

Przejrzeliśmy dla Was oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej i przygotowaliśmy listę produkcji, które w ten weekend możecie za darmo na stałe przypisać do swoich kont. W przeglądzie nie zabrakło również gier free- to-play.

UWAGA: Część z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz).

Steam

Arruyo – darmowa gra

Arruyo to horror inspirowany obrazami Black Paintings i The Disasters of War, które namalował Francisco de Goya. W grze obejmujemy kontrolę nad samotnym malarzem imieniem Francisco. Zamknięty w swoim domu, musi zmierzyć się z nawiedzającym go złem.

Arruyo na Steamie

Spearhead – darmowa gra

Spearhead jest prostą strzelaniną w stylistyce pixel art. W grze poznajemy losy sześciorga agentów sekretnej organizacji; każde z nich ma własne specjalne umiejętności.

Spearhead na Steamie

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku - ilustracja #1

Epic Games Store

Supraland – do odebrania za darmo

Supraland to połączenie gry zręcznościowej i logicznej. W produkcji wcielamy się w plastelinowego ludzika, który eksploruje krainę wykreowaną w przydomowym ogródku. Do jego zadań należy rozwiązywanie zagadek i walka z potworami. Tytuł można odebrać do 23 czerwca 2022 roku do godziny 17:00 czasu polskiego.

Supraland w Epic Games Store

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku - ilustracja #2

GOG.com

Beautiful Desolation – do odebrania za darmo

Beautiful Desolation to gra przygodowa z elementami RPG, ukazana w perspektywie izometrycznej. Akcja produkcji toczy się w świecie zniszczonym przez globalny konflikt. Naszym zadaniem jest pokierowanie losami dwójki bohaterów – doktora Marka Lesliego i czworonożnym robotem zwiadowczym Pooch. Tytuł można odebrać do 20 czerwca 2022 roku do godziny 15:00 czasu polskiego.

Beautiful Desolation za darmo na GOG.com

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku - ilustracja #3

Długożyjące gry free-to-play

Rail Nation

Rail Nation to strategia, która może budzić skojarzenia z taką klasyką jak choćby Sid Meier's Railroads!. Wcielamy się w ambitnego biznesmena, rozbudowującego własne linie kolejowe. Do jego zadań należy dbanie o stan taboru oraz odpowiednie planowanie tras.

Tutaj zagrasz w Rail Nation

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku - ilustracja #4

Zoo 2: Animal Park

Zoo 2: Animal Park to strategia, w której wcielamy się w zarządcę własnego zoo. Naszym zadaniem jest stworzenie miejsca odpowiedniego dla zwierząt, a zarazem atrakcyjnego dla odwiedzających. Dodatkowo należy również wykonywać otrzymywane polecenia.

Produkcja pozwala na hodowanie łącznie kilkunastu różnych gatunków. Każdy z nich potrzebuje odpowiednio wyposażonego wybiegu oraz właściwej opieki ze strony personelu.

Tutaj zagrasz w Zoo 2: Animal Park

Steam, Epic Games Store - 4 darmowe gry na 17 czerwca 2022 roku - ilustracja #5

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.