Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2020, 15:59

State of Play - jest data, zabraknie dużych wieści o PS5

Sony zapowiedziało kolejny odcinek cyklu State of Play. Pokaz ma odbyć się 6 sierpnia o godzinie 22:00 czasu polskiego. Poświęcony zostanie on głównie produkcjom zmierzającym na PlayStation 4 i PS VR.

State of Play jest cyklicznym programem, w czasie którego pokazywane są nowości związane z nadchodzącymi grami przeznaczonymi na konsole z rodziny PlayStation. Dziś potwierdziły się ostatnie plotki związane z kolejnym odcinkiem cyklu. Sony zapowiedziało bowiem, że najbliższa prezentacja odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 22:00 czasu polskiego.

State of Play - jest data, zabraknie dużych wieści o PS5 - ilustracja #1
State of Play nie przyniesie dużych zapowiedzi związanych z PlayStation 5.

Według komunikatu Sony czwartkowy pokaz ma być skupiony na tytułach zmierzających na konsolę obecnej generacji oraz PS VR. W takcie prezentacji możemy spodziewać się również informacji na temat produkcji indie i third-party (od deweloperów nienależących do Sony) zmierzających na PS5.

Wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć transmisję za pośrednictwem takich serwisów jak Twitch i YouTube.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej