Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2013, 09:11

autor: Góral

Star Wars: The Old Republic - zapowiedziano darmowe rozszerzenie Galactic Starfighter

Fani MMO Star Wars: The Old Republic za kilka miesięcy otrzymają dostęp do nowego rozszerzenia Galactic Starfighter. Darmowy dodatek pozwoli wcielić się w pilota myśliwców Starfighter.

Firma Electronic Arts, wydawca gry Star Wars: The Old Republic, ujawniła nowe rozszerzenie do tej produkcji. Galactic Starfighter wprowadzi do zabawy powietrzne starcia myśliwcami Starfighter dla 24 graczy.

Star Wars: The Old Republic - Galactic Starfighter w skrócie:
  • Darmowe rozszerzenie do gry Star Wars: The Old Republic
  • Wprowadza do zabawy myśliwce Starfighter, nowe tryby, strefy i starcia PvP dla 24 graczy
  • Abonenci otrzymają dostęp 3 grudnia 2013 roku, preferowani gracze 14 stycznia 2014 roku, a pozostałe osoby poczekają do 3 lutego 2014 roku

Dzięki temu rozszerzeniu gracze otrzymają dostęp do wielu rodzajów statków kosmicznych, które dodatkowo będą mogli dostosować pod względem wyglądu. Oprócz tego udostępnione zostaną nowe tryby (niestety nie ujawniono jakie), strefy walki i starcia PvP, w których uczestniczyć mają dwie drużyny, składające się z 12 graczy każda. Wraz z zapowiedzią opublikowano powyższy zwiastun, na którym można obejrzeć fragmenty rozgrywki.

Data premiery będzie różna, w zależności od statusu gracza. W pierwszej kolejności, 3 grudnia, możliwość zabawy w ramach wcześniejszego dostępu do Galactic Starfighter otrzymają aktywni abonenci. 14 stycznia zawartość zostanie odblokowana dla preferowanych graczy (klienci sklepu online, którzy dokonają zakupu dowolnego przedmiotu w dniach 14 stycznia – 3 lutego 2014 roku). Natomiast od 4 lutego 2014 roku rozszerzenie zostanie odblokowane dla pozostałych osób.

Dodatkowo poinformowano, że wszyscy chętni, którzy skuszą się na opłacenie abonamentu do 1 listopada 2013 roku, otrzymają specjalny statek i malowania. Poza tym fani z wcześniejszym dostępem (preferowani gracze i oczywiście abonenci), dostaną po dwa kombinezony pilotów i specjalne tytuły w grze.

Star Wars: The Old Republic - zapowiedziano darmowe rozszerzenie Galactic Starfighter - ilustracja #1Star Wars: The Old Republic to gra MMO, osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen, stworzona przez studio BioWare, odpowiedzialne za takie produkcje jak Mass Effect, Dragon Age czy też Jade Empire. Tytuł ukazał się na rynku w grudniu 2011 roku i na początku wymagał opłacania abonamentu. W listopadzie 2012 roku wprowadzono jednak możliwość darmowej rozgrywki, przy czym zachowano także opcje stałych opłat, zapewniających różne bonusy, np. wcześniejszy dostęp do dodatków.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.