Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2010, 11:58

Star Wars: The Old Republic - dużo nowego o klasie Trooper

Star Wars: The Old Republic to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku i BioWare robi co może by utrzymać zainteresowanie swoją produkcją. Tym razem twórcy ujawnili masę nowych informacji dotyczących klasy Trooper.

Star Wars: The Old Republic to jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku i BioWare robi co może by utrzymać zainteresowanie swoją produkcją. Tym razem twórcy ujawnili masę nowych informacji dotyczących klasy Trooper.

Star Wars: The Old Republic  - dużo nowego o klasie Trooper - ilustracja #1

Po wybraniu Troopera będziemy musieli wybrać jego specjalizację. Dostępne mają być dwie klasy zaawansowane. Pierwsza z nich to Vanguard. Ci nieustraszeni wojownicy Republiki w starciach z siłami Imperium korzystają z zaawansowanych technologicznie ciężkich pancerzy. Wybierając tę specjalizację stworzymy postać, która za nic ma własne bezpieczeństwo i by ocalić sojuszników lub ludność cywilną potrafi bez zawahania ściągnąć na siebie ogień nieprzyjaciół. Druga klasa zaawansowana to Commando. Bohaterowie tego typu nie bawią się w żadne subtelności i w trakcie bitwy korzystają z ciężkich broni o potężnej sile rażenia.

Decydując się na klasę Troopera nie będziemy ograniczeni jedynie do rasy ludzkiej. Alternatywą jest możliwość zagrania Zabrakiem. To niezależne, uparte i niezwykle dumne istoty, gardzące tymi, którzy obawiają się śmierci. Dzięki naturalnej odporności na ból, dwóm sercom i wieloletnim treningom są wyjątkowo skutecznymi wojownikami oraz odkrywcami. Cechą charakterystyczną tej rasy są wystające z czaszki rogi oraz pokrywające twarz tradycyjne tatuaże.

Star Wars: The Old Republic  - dużo nowego o klasie Trooper - ilustracja #2

Grając Trooperem otrzymamy na własność statek kosmiczny BT-7 Thunderclap będący największą i najbardziej elitarną jednostką specjalizującą się w szybkich szturmach. Ciężkie opancerzenie i potężne działa laserowe zapewnią nam wysoką skuteczność bojową. Statek został odpowiednio przystosowany do dłuższych podróży, dlatego na jego pokładzie znajdziemy centrum dowodzenia, pomieszczenie odpraw, zbrojownie oraz sekcję medyczną.

W naszych przygodach towarzyszyć nam będzie sterowany przez komputer kompan. Jedną z postaci tego typu ma być Tanno Vik. Ten należący do rasy Weequay specjalista od ładunków wybuchowych pracuje dla tego, kto zapłaci najwięcej. Jego umiejętności sprawiają jednak, że pomimo własnego egoizmu jest cennym nabytkiem dla każdej drużyny.

Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat klasy Troopera polecamy obejrzenie filmiku pokazującego możliwości tego typu postaci.