Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 października 2019, 09:15

autor: Adrian Werner

Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty

Firma Disney wypuściła nowy zwiastun serialu Star Wars: The Mandalorian, który zapowiada się na jedną z najważniejszych premier telewizyjnych tego roku. Do sieci trafiły również świeże plakaty.

Serial ruszy w przyszłym miesiącu. - Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - wiadomość - 2019-10-29
Serial ruszy w przyszłym miesiącu.

Ukazał się nowy zwiastun Star Wars: The Mandalorian, czyli serialu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych wojen. Wypuszczono również plakaty ukazujące postacie z tej produkcji.

Przypomnijmy, że Star Wars: The Mandalorian ruszy 12 listopada tego roku w serwisie Disney+. Pierwszy sezon zamknie się w ośmiu odcinkach, których wyprodukowanie kosztowało 120 mln dolarów.

Serial nie skopiuje modelu spopularyzowanego przez serwis Netflix - cały sezon nie zostanie udostępniony tego samego dnia. 12 listopada obejrzymy pierwszy odcinek, a drugi zadebiutuje trzy dni później, czyli 15 listopada. Od tego momentu kolejne epizody mają ukazywać się co tydzień, w każdy piątek.

Krytycy mieli już okazję obejrzeć obszerne fragmenty serialu i pierwsze opinie są bardzo pozytywne. Chwalone jest zwłaszcza wyśmienite wykonanie, co nie dziwi biorąc pod uwagę astronomiczny budżet produkcji. Do tego Star Wars: The Mandalorian ma oferować ciekawy klimat w stylu westernu, oferując tym samym coś świeżego fanom Gwiezdnych wojen.

Twórcy muszą być pewni sukcesu, gdyż producent serialu, Jon Favreau, rozpoczął już prace nad scenariuszami do drugiego sezonu. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem, gdyż Star Wars: The Mandalorian ma być jednym z powodów, dla których widzowie wykupią subskrypcję Disney+.

Niestety, w tym roku serwis Disney+ zostanie uruchomiony jedynie w kilku krajach (USA, Kanada, Australia, Nowa Zelandia oraz Holandia). Nie wiemy, czy osoby z pozostałych regionów będą musiały poczekać na start platformy u siebie, czy też może serial zostanie udostępniony w tych miejscach za pośrednictwem innych usług streamingowych.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya
  2. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars
Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - ilustracja #2
Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - ilustracja #3
Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - ilustracja #4
Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - ilustracja #5
Star Wars: The Mandalorian – nowy zwiastun i plakaty - ilustracja #6