Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 września 2020, 11:22

autor: Adrian Werner

Star Wars Obi-Wan zaplanowano tylko na jeden sezon

Aktor Evan McGregor poinformował, że serial Star Wars serwisu Disney+ o Obi-Wanie Kenobim zaplanowano tylko na jeden sezon. Dowiedzieliśmy się także, kiedy mają ruszyć zdjęcia.

Star Wars Obi-Wan zaplanowano tylko na jeden sezon - ilustracja #1
Zdjęcia mają ruszyć wiosną przyszłego roku.

Evan McGregor zdradził, że w planach jest tylko jeden sezon serialu, którego bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi. Projekt pomyślano tak, aby ukazał on zamkniętą historię. Aktor informację tę ujawnił w wywiadzie z serwisem Entertainment Tonight.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że McGregor mówił jedynie o obecnych planach. Sposób, w jaki to sformułował, nie zamyka definitywnie furtki przed ewentualnym drugim sezonem. Jeśli projekt odniesie sukces, to spodziewamy się, że firma Disney będzie zainteresowana opracowaniem kontynuacji.

Ewan McGregor poinformował także, że zdjęcia do serialu mają ruszyć wiosną 2021 r. Bez poznania konkretnej daty startu produkcji trudno ocenić, czy projekt ma szansę na emisję w przyszłym roku, czy też będziemy musieli poczekać do 2022 r.

Przypomnijmy, że jest to tylko jeden z kilku telewizyjnych projektów, które zmierzają na platformę Disney+. W przyszłym miesiącu zadebiutuje drugi sezon Star Wars: The Mandalorian, a w planach jest już trzeci. Otrzymamy także serial o przygodach Cassiana Andora, będący prequelem filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Ponadto jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o „kobiecym” serialu Star Wars, nad którym pracuje Leslye Headland, czyli współtwórczyni Russian Doll.

  1. Oficjalna strona internetowa Disneya
  2. Oficjalna strona internetowa marki Star Wars
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.