Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2021, 09:22

Star Wars: Hunters na nowym zwiastunie z gameplayem

Do sieci trafił nowy zwiastun Star Wars: Hunters. Zawiera on obszerne fragmenty rozgrywki i pokazuje nowych bohaterów, stworzonych specjalnie na potrzeby tej gry.

STAR WARS: HUNTERS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Natural Motion
  2. Wydawca: Zynga
  3. Gatunek: sieciowa gra akcji
  4. Platformy: iOS, AND, Switch
  5. Model biznesowy: free-to-play
  6. Data premiery w Europie: 2022 r.

Wypuszczono nowy zwiastun projektu Star Wars: Hunters, czyli osadzonej w uniwersum Gwiezdnych wojen sieciowej gry bitewnej studia Natural Motion i firmy Zynga.

Trailer składa się głównie z fragmentów rozgrywki i daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje pełna wersja gry. Wydarzenia będziemy obserwować z kamery umieszczonej za plecami postaci, a zabawa sprowadzi się do zręcznościowych potyczek dwóch czteroosobowych drużyn graczy.

Nietypową cechą Star Wars: Hunters ma być brak bohaterów znanych z innych wcieleń marki. Co prawda w grze znajdziemy wiele unikalnych postaci, ale wszystkie one zostały stworzone specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Zwiastun pozwala zobaczyć w akcji wielu z tych bohaterów – m.in. wojownika z rasy Wookie imieniem Grozz, weterankę Rebelli Zainę, Mandalorianina Arana Tala, czy władającego mieczem świetlnym droida J-3DI, którego zaprogramowano, aby wierzył, że jest z nim Moc.

Przypomnijmy, że Star Wars: Hunters zmierza na Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Premiera odbędzie się w przyszłym roku. Produkcja wykorzysta model darmowy z mikropłatnościami. Warto dodać, że na konsoli firmy Nintendo do zabawy nie będzie wymagany abonament Switch Online.

  1. Oficjalna strona gry